Коли прийшла черга робити ремонт у будинку, я зіткнувся з проблемою. Вся справа в тому, що вхідні двері, яку необхідно замінити, не відповідала загальноприйнятим стандартам. Двері виконана в двостулковому варіанті.

 
Тому мені стояло завдання знайти фірму, яка займалася б не тільки продажем дверей, але і брала індивідуальні замовлення на виготовлення.

Після перегляду величезної кількості варіантів, я, нарешті, знайшов підходящу компанію. Я вибрав компанію "porte's" саме тому, що у них налагоджено власне виробництво, яке має відмінну якість, що підтверджує наявність сертифіката.

Так як ремонт я робив на совість, то мені не склало труднощів відвідати виставку, на якій компанія представляла свою продукцію. Саме там я зміг особисто переконатися в тому, що товар дійсно висока якість. Так само порадувало і те, що всі співробітники компанії доброзичливо і дохідливо відповідали на всі мої запитання.

Так само мені сподобалися послуги, що надаються компанією:

Фірма пропонує великий вибір моделей, з яких кожен зможе підібрати саме те, що підходить під дизайн приміщення. Пропонується доставка, яку здійснює фірма, тому через короткий час з'являється можливість насолодитися покупкою.

Де замовляти вхідні двері

Дається гарантія на двері, а так само, крім цього, фірма продовжує обслуговування після закінчення гарантійного строку. При необхідності є можливість придбати товар в кредит або в розстрочку. Так само розповіли про можливості замовляти послуги через сайт в інтернеті.

Крім цих позитивних моментів мене порадувало і те, що ціна на двері виявилася досить вигідною, так як компанія сама займається виробництвом.

Де замовляти вхідні двері

Загалом, особливо не роздумуючи, я зважився зробити замовлення. В кредит брати не хотілося, тому сплатив готівкою, хоч і довелося трохи попотіти. І що ви думаєте, вже через день до мене приїхали майстри встановлювати двері!

Порадувало те, що після установки, яка до речі була проведена дуже якісно, мені не довелося прибирати купи будівельного сміття. Все було зроблено чисто і швидко.

І ось вже пройшов місяць після того, як я придбав свою ексклюзивну двері. Ніяких нарікань немає. Все працює «як годинник».

Двері не скрипить, не відчувається, замки працюють відмінно, так само двері володіє чудовою звукоізоляцією! Навіть маленька дитина і те, з легкістю справляється з відкриванням і закриванням!

Так що сміливо звертайтеся в компанію!


Похожие страницы:

  1. ​Як вибрати металеві вхідні двері
  2. Вхідні броньовані двері
  3. Школа англійської мови