Чи складно укладати лінолеум?

Різноманітність підлогових покриттів на сьогоднішній день вражає, тому при ремонті квартири іноді буває досить важко визначитися з матеріалом. Як на рахунок всім давно знайомого і звичного лінолеуму? Через роки його популярність значно знизилася, але сьогодні, завдяки своїм поліпшеним якостям, це підлогове покриття «повертається» на пік своєї популярності. Стаття розповість про те, як правильно класти лінолеум, не вдаючись до допомоги дорогих фахівців.

Де стелити?

Вважається, що найкраще стелити лінолеум в тих приміщеннях, які мають найбільшу кількість глядачів: передпокій і кухня. Адже в тій же передпокої, постійно накопичується бруд, а значить, і мити її доведеться досить часто. Про кухні і говорити не доводиться, в ній постійно доводиться протирати підлоги. Тому лінолеум підходить для таких приміщень як не можна краще - йому не страшні ні бруд, ні постійний вплив води. А ось такий популярний зараз ламінат, рекомендують мити спеціальними миття підлоги. Скажіть, у багатьох вони є в господарстві?

Ви можете придбати якісні електроінструменти по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.

Всю процедуру укладання цього матеріалу можна поділити на такі етапи:

підготовка поверхні

Якщо раніше у вас стать вже був покритий лінолеумом, перше, що потрібно зробити - це позбавитися від старого покриття. Запам'ятайте, поверхня, на яку пізніше буде стелитися лінолеум, повинна бути гранично рівною і гладкою. Краще не стелити матеріал на дерев'яні дошки, адже якщо при ходінні вони почнуть прогинатися, пошкоджень матеріалу просто не уникнути. Тому краще перед настилом покриття укласти на підлогу фанерні плити.

Ідеальна поверхня - запорука того, що на лінолеумі не буде жодних дефектів.

Грунтовка статі

Без цього етапу, особливо якщо ви хочете якісно укласти лінолеум, вам просто не обійтися. Адже грунтовка допоможе:

- в подальшому легше наносити клей;

- краще приклеювати матеріал до підлоги.

Після того, як нанесли грунт необхідно вирівняти поверхню. Не лякайтеся відразу, все досить просто і не зажадає від вас якихось особливих умінь: залийте підлогу тонким шаром самовирівнюється складу і почекайте поки він висохне.

Укладання лінолеуму

Не знаєте, як правильно класти лінолеум? Дотримуйтесь порад: якщо матеріал буде покривати приміщення з великою площею, яке до того ж постійно використовується, лінолеум необхідно буде приклеювати до підлоги, інакше в майбутньому ризикуєте помітити відторгнення і здуття. А ось якщо приміщення невелике, приклеювання зовсім не обов'язково.

Наступне що потрібно зробити, це дати матеріалу якийсь час просто відлежатися - так він випрямиться і відміряти і відрізати непотрібне буде набагато простіше. Після того як полотно покриття буде підходити за розмірами до вашій кімнаті, можете починати його приклеювання. Для цього краще наносити трохи клею на маленькі ділянки і відразу ж приклеювати лінолеум. Повірте, так вам буде набагато зручніше.

Тепер потрібно заховати всі стики: зачистите їх від бруду і пилу, а потім проклейте спеціальним клеєм. Після т ого як зрозумієте, що швів не видно, починайте укладання плінтусів.

Власноруч укласти лінолеум не настільки складне завдання, особливо якщо не поспішати і стежити за всіма деталями.


Похожие страницы:

  1. ​Холодильні камери стандартні
  2. ​Как правильно мыть окна
  3. Як провести утеплення лоджії
  4. Як правильно укласти хвильовий шифер?
  5. ​Як вибрати сейф для дому?