Регулярний стиль

Даний стиль відрізняють строгі геометричні форми компонентів ландшафту. Зелені насадження розташовують по суворої розмітці - квадратної, прямокутної або шахової. Їх доведеться регулярно стригти, надаючи форми куль, кубів, конусів і т.д. Стежки, алеї - прямі й рівні, водойми, зазвичай, також чіткої прямокутної форми.

Вы можете заказать оригинальный ландшафтный дизайн по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Одним з виділених елементів цього класичного ландшафту - партерний газон (розташовують, як правило, в центральній частині, на великому відкритому просторі). Якщо ділянку оформляють квітами, то - це, в основному, квіти низькорослі, квітучі тривалий час. Ними оздоблюють газони або з них висаджують бордюри.

пейзажний стиль

Цей стиль відрізняє вільне розташування елементів ландшафту і повна відсутність штучності пейзажу. Здавалося б безладне, але насправді ретельно продумане розміщення всіх деталей ландшафту. Відмітна риса стилю - нерівний рельєф місцевості, з водоймами та іншими елементами ландшафту неправильних форм і звивистими доріжками.

Особлива роль в такому ландшафті приділяється водойм, які, як і все інше, повинні виглядати цілком природно (це може бути ставок, струмок, болотце і т.д.). Так як стиль відрізняє природність, то зелені насадження повинні відповідати тій кліматичній зоні, в якій розташована ділянка і які природним чином могли б на ньому вирости. Хоча це і не є обов'язковим. Пейзаж може мати риси, характерні для іншого кліматичного поясу (аби прижився).

Сільський стиль (стиль кантрі)

Для нього характерні елементи у вигляді огорож-тинів, колодязі (можуть бути чинними і декоративними). Всі насадження, також, повинні бути з тієї кліматичної зони, що і сам ділянку, - тобто бути природними для даного середовища проживання. Доріжки виконують з природних матеріалів: це може бути і природний камінь і, навіть, якісно виконані дерев'яні настили. На ділянці розміщують грядки з посадками (частіше зелень, лікарські рослини, за бажанням власника і інше), обов'язково плодові дерева. Сільський стиль все ж рекомендують тільки тим, хто дійсно любить сільські пейзажі


Похожие страницы:

  1. ​Кустарник в ландшафтном дизайне
  2. ​Ландшафтный дизайн сада
  3. Що таке квартира погодинно?
  4. Стиль городского освещения