Сентябрь 26, 2017 – 12:28

Облаштування двокімнатної квартири, незважаючи на більшу кількість квадратних метрів у порівнянні з менш габаритними аналогами, вимагає максимальної уваги і відповідальності. Можлива перепланування, розподіл функціональних зон, єдність стилю - для досягнення ідеального поєднання естетики і комфорту можна упустити жодної деталі. Розглянемо кілька важливих нюансів, які слід враховувати для створення гармонійного інтер'єру двокімнатної квартири.

перепланування

Горячие фото и видео для взрослых на сайте https://damdam.info/piski_kiski/ в бесплатно доступе.

Планування - один з найважливіших пунктів будь-якого проекту. Тому при створенні дизайну інтер'єру двокімнатної квартири в першу чергу потрібно продумати можливі варіанти оптимізації наявного простору. Спочатку слід з'ясувати можливість перепланування як такої. Необхідно дізнатися, які стіни в квартирі несучі, які - ні. Цілісність несучих конструкцій порушувати забороняється, демонтувати дозволено тільки перегородки.

Рішення на користь перепланування приймають в наступних випадках:

просторий коридор і хол - мало використовувану площу даних приміщень можна зробити функціональніша. Наприклад, об'єднати вітальню і коридор, збільшити санвузол за рахунок вільних квадратних метрів або обладнати гардеробну кімнату;

роздільні кухня і вітальня - дані приміщення об'єднують. Завдяки цьому візуально створюється відчуття більшого простору. Також з'являється можливість ефективніше облаштувати об'єднані приміщення і розподілити функціональні зони;

маленька комора - це приміщення можна збільшити за рахунок площі інших кімнат і облаштувати тут гардеробну або зону для шафи. У підсумку всі речі можна буде зберігати в одному місці.

стильовий напрям

При створенні дизайну квартири рекомендується дотримуватися єдине стильове рішення. Кімнати необов'язково оформляти однаково, але їх повинні об'єднувати спільні інтер'єрні елементи: певні форми, декоративні деталі, предмети меблів і т.д. У всіх приміщеннях слід використовувати стельові багети і плінтуси в одному стилі. Колірна гамма залежить від обраного стильового напрямку і переваг власника квартири. Але тут важливо пам'ятати про сполучуваність і гармонійності.

Меблі та аксесуари

Додати інтер'єру індивідуальність допоможуть і правильно підібрані предмети меблів і декоративні елементи. Не варто купувати гарнітурні меблі. Краще підібрати різні за формою і кольором вироби, але тільки за умови їх правильної сполучуваності. За допомогою оригінальної вази або світильника незвичайної форми можна додати кімнаті особливий характер і створити запам'ятовується акцент.

Щоб розробити гармонійний інтер'єр квартири, необхідно враховувати масу чинників. Тому для досягнення необхідного результату, краще звернутися за професійною допомогою - в дизайн-студію Мальгрім. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, значний досвід роботи, доступні ціни та мінімальні терміни виконання замовлення - головні переваги студії.


Похожие страницы:

  1. Двері з дерева своїми руками
  2. Якісний ремонт квартир
  3. Септик для дачі без відкачування.
  4. ​Плюси дизайнера для ремонту квартири