Персик - воістину райський фрукт: солодкий, соковитий, ароматний. Не дивно, що багато садівників прагнуть посадити на своїй ділянці хоча б одне персикове дерево. До недавніх пір ця рослина вважалося виключно південним, а тому жителям більшої частини нашої країни було недоступно для вирощування. На даний момент все змінилося, і стараннями селекціонерів отримані сорти персиків для багатьох регіонів нашої країни.

Головне завдання сучасного садівника - вибрати районовані сорти персиків, які підходять для вирощування в даному конкретному регіоні з усіма його кліматичними та іншими особливостями.

Персики, як і інші плодові дерева, бувають ранне-, середньо- і пізньостиглими. Почитати опис і подивитися фото сортів персиків для України, що відносяться до цих груп, можна на сторінці нашого сайту: https://sadim.com.ua/catalog/sazhentsy-persika . Вирощуючи на своїй ділянці представників різного терміну дозрівання, можна насолоджуватися смачними ароматними плодами з середини літа і до самої осені.

Саджанці персиків досить примхливі, тому вимагають ретельного вибору місця для посадки. Велику роль відіграє полив: від його регулярності та рясності залежить майбутній урожай. Особливо багато води потрібно молодим деревцям.

Саджанці персика "Донецький білий"

Опис сорту:персик Донецький білий представляє собою сильноросле швидкоростуча дерево, рідше кущ, з густою кроною округлої форми.Розмір плодів середній, вага 70-90 г, якщо урожай небагатий - 120-140 г. Плоди округлі або трохи витягнуті зі слабким черевним швом.Шкірочка біла, трохи опушена.На сонці плоди набувають яскраво-червоний рум'янець, в тіні він не з'являється.Біла напівпрозора м'якоть має темні прожилки.Персики дуже соковиті і ніжні, смак солодко-кислий, освіжаючий.Дегустаційна оцінка - 4,2-4,4 бала.Кісточка середніх розмірів, складно відділяється від м'якоті.Плоди погано транспортуються - швидко мнуться і темніють.Сорт персика Донецький білий починає плодоносити на 3 рік життя.Урожайність висока - 50-60 кг з одного дерева.

Саджанці персика "Грінсборо"

Дерево сильноросле, крона розлога. Квітки розовідний. Плоди овальні, великі, 120 м Вершина плодів округла, злегка притуплена, з характерною для сорту ямкою. Забарвлення плодів зеленувато-кремова. Рум'янець у вигляді штрихів і крапок, від яскраво-малинового до бордового кольору, що займає до чверті поверхні плоду. Шкірочка жесткоопушенниє, товста, щільна, грубувата. М'якоть зеленувато-кремова, волокниста, соковита, кисло-солодкого смаку, ароматна. Кісточка середнього розміру, оберненояйцеподібні форми, не відділяється, часто розтріскується. Урожайність висока. Сорт столового призначення.

Саджанці персика "Київський ранній"

Сорт виведений в Українському НДІ садівництва.Середнього терміну дозрівання.Дерево (кущ) швидкоростуча, середньої сили росту з густою округлою формою.Плоди середньої величини, масою 60-80 г, при невеликому врожаї до 100 г округлі, з добре вираженим черевним швом.Шкірочка кремово-біла з інтенсивним розмитим і смугастим червоним рум'янцем по всій поверхні плоду, плоди дуже ошатні опушення середнє.М'якоть біла, прозора, без червоності у кісточки, щільна, солодка з невеликою кислотою і приємним персиковим ароматом, відмінного смаку з дегустаційною оцінкою 4,4-4,6 бала.Кісточка середньої величини, від м'якоті не відділяється.Врожайність висока і становить 50-60 кг з дерева.


Похожие страницы:

  1. Шафи і шафи-купе в інтернет-магазині меблів
  2. Особенности и виды герметизации межпанельных швов
  3. Как получить деньги в долг от компании Швидкокредит
  4. ​Швейные машины - компьютерные, маленькие, мини, обычные