Залежно від способу кріплення, сайдинг розділяється на цокольний і фасадний. Втім, цокольний варіант можна застосовувати в якості фасадного матеріалу. Цокольна модифікація має велику товщину, ніж фасадна. Це пояснюється високим навантаженням на нижню частину будівлі. Для цих цілей підходить і фіброцементний сайдинг. Через солідного ваги, металевий сайдинг не використовується в обробці цокольного поверху. Зате він годиться для облицювання промислових споруд.

Вы можете купить паяльники по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Фіброцементний сайдинг

Цементний і вініловий сайдинг виробляється в декількох колірних варіаціях. Широко поширений білий, червоний, палений колір цегли. Зустрічаються і різні комбінації відтінків. За допомогою певної технології виробництва домагаються досконалого схожості сайдингу з натуральним цеглою. Фактура, колір, дрібні особливості матеріалу повністю повторюють структуру цегляної кладки.

Монтаж сайдингу проводиться за технологією вентильованого фасаду, коли кріпиться дерев'яні лати або оцинкований профіль. З цим прийомом можна без особливих зусиль виконати утеплювальні роботи. Сайдинг під цеглу - це не тільки красиво і функціонально, але і повністю виправдовує всі витрати.


Похожие страницы:

  1. Светодиодные потолочные светильники
  2. Производство кованных ограждений
  3. Всесторонний обзор сантехники