Підлога - це один з найбільш важливих елементів будь-якого житлового приміщення. З цієї причини влаштування підлог завжди приділяється особлива увага. Зараз підлоги влаштовуються з самих різних матеріалів. Як і в минулі часи, в наші дні високою популярністю користується такий матеріал, як паркетна дошка. Паркетну дошку зараз можна придбати у різноманітних магазинах нашої країни, а також безпосередньо у виробників. Слід особливо звернути увагу на паркетну дошку марки par-ky, придбати яку можна в багатьох магазинів по всій території нашої країни. Ця марка паркетної дошки відрізняється зовнішньою красою і цілим набором дуже корисних властивостей.


По-перше, як і будь-яка інша паркетна дошка, дошка par-ky відрізняється міцністю і надійністю. Багато людей купують штучний паркет під впливом сучасних модних тенденцій, але у штучного паркету є один різкий недолік: так як він складається з окремих частин, часто він починає розвалюватися на складові елементи раніше часу. У той же час, паркетна дошка повністю позбавлена такого недоліку. Якщо говорити про естетичну сторону питання, слід згадати про те, що паркетна дошка виглядає більш цілою і монолітною, ніж багато інші матеріали. Гарна теплоізоляція і звукоізоляція входить в ряд переваг сучасної паркетної дошки, як і стійкість до води, яка досягається за допомогою покриття дошки шпоном.

Вартість різних видів паркетної дошки досить сильно різниться. Наприклад, згадана дошка par-ky коштує дуже дорого: вона коштує від 1100 до 5500 рублів за квадратний метр. Така висока ціна, тим не менш, повністю окупається міцністю, довговічністю і надзвичайною красою згаданої дошки. Згадане підлогове покриття відноситься до розряду елітних.


Похожие страницы:

  1. Клинкерный кирпич ручной формовки
  2. Професійні вимірювальні прилади
  3. Оздоблення стелі: основні методи.
  4. Будівельні Побутовки Своїми Руками