Як побудувати дачний будинок своїми руками

wpid-zagorodnyiy_dom_svoimi_rukamiПроживання у великому місті багато хто може порахувати за перевагу.І по початку це так. Однак з часом людина такий варіант проживання починає вважати мінусом.Шум транспорту, зміг, постійні пробки - все це дратує, тому не дивно, що багато хто мріє про дачному будинку.

 

важкоздійснюване завданням є будівництво котеджу своїми силами.А от якщо вам потрібен невеликий дачний будиночок, то побудувати його можна самостійно, не вдаючись до послуг будівельних компаній.Ще до початку будівництва на ділянці стоїть звести паркан. Це забезпечить збереження матеріалів, які ви будете використовувати в ході будівельних робіт.

 

З різних матеріалів може бути дачний паркан. Найбільш поширений дерев'яний, але він також може бути цегляним або кам'яним.Важливо розуміти, що ви хочете отримати в кінцевому підсумку при виборі того чи іншого матеріалу для забірної конструкції.Дерев'яний паркан потребують мінімальних витрат, але служити він буде недовго.Більш тривалим терміном служби володіють цегляні огорожі, проте їх спорудження потребують серйозних витрат з вашого боку.

 

Будівництвом будинку можна займатися відразу після зведення паркану.Перший етап - це фундаментні роботи. На тип грунту, що переважає на вашій ділянці, необхідно орієнтуватися при виборі типу фундаменту.Також враховувати потрібно і масу майбутнього будинку. Якщо говорити про найпопулярніший типі фундаменту, то таким є стрічковий.Але підставою, що відрізняється універсальністю, вважати його не можна.Якщо в низькому і вологому місці розташовується ваш будинок, то в цьому випадку краще всього споруджувати фундамент стовпчастого типу.

 

Зведення стін йде наступним етапом. Вибір матеріалів досить великий, тому тут у вас велика свобода вибору матеріалу.Можна віддати перевагу дереву, а можна вибрати цегла, який надійніший.Якщо ви зупинили свій вибір на дереві, то перед використанням у будівництві деревину необхідно обробити захисними складами.Тоді стіни вашого будинку простоять довго і зажадають до себе мінімум уваги.

 

Закінчивши зі стінами, можна переходити до покрівлі. Відповідальною справою є підбір матеріалу для покрівлі, адже вона виконує захисну функцію.Від її надійності багато в чому залежатиме термін служби будинку. Вибір покрівельних матеріалів на ринку в даний час досить великий.Можна вибрати як доступні - ондулін, профнастил, так і дорожчі - черепиця, мідна покрівля.Не варто поспішати з вибором. Необхідно уважно ознайомитися з матеріалами, пропонованими на ринку.Вивчити їх позитивні якості і недоліки, після чого робити вибір на користь найбільш підходящого.По завершенні робіт зі створення покрівлі ваш дачний будиночок можна вважати готовим.Залишається тільки підключити до нього електрику і провести каналізацію.


Источник: k-dacha.ru

Возможно, вам понравится:

Вальмовий дах своїми руками
Вальмовий дах своїми руками

МЗС Росії звинувачує президента США Б. Обаму і називає причину мовчання Вашингтона - Еркрамас
Крім того люблять A.Âcenûka opekaetsâ "Chatham House" або Лондон Королівський інститут міжнародних відносин, підрозділ буде finansovoj політику в СНД vozglavlâet I.Заславський - колишній член команди Е.Гайдара.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Гаража Своїми Руками Відео
  2. Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками Відео