Хочете, щоб у дворі вашого будинку стояла дерев'яна альтанка? Тоді її ви зможете змайструвати самостійно. Для початку вам потрібно на своїй ділянці вибрати місце, на якому будете будувати альтанку. Потім необхідно приступити до закладання фундаменту. Для цього вам потрібно буде взяти мотузку, лопату і кілочки, за допомогою них ви зможете відміряти довжину і ширину альтанки. Зазвичай альтанки будують розміром два на три метри.


Після цього викопується невеликого розміру яма і закладається туди щебінь і гравій, все це добре утрамбовується і заливається бетоном. Бічні стовпи необхідно обмотати плівкою з ПВХ і на них, з допомогою рейки потрібно закріпити брус.

Що ж стосується даху, то для даху найкраще використовувати лад з дерева. Наверх дерев'яного лага укладається м'який матеріал.

Після укладання даху і споруди альтанки, вам потрібно буде приступити до її обробці. Для цього ви можете альтанку просто пофарбувати лаком. Якщо говорити про дошках, то їх зазвичай промащують оліфою - це робиться для того, щоб згодом дошки не почали гнити. Після цього потрібно дати якийсь час альтанці висохнути.

Гардеробні кімнати давно використовуються при будівництві будинків і плануванні квартир не лише як зручна кімната, але і окрема частина інтер'єру. Гардеробну кімнату на ваш розсуд можна замовити тут, на сайті відомої в Росії компанії "Althouse".


Похожие страницы:

  1. Жива огорожа на вашій ділянці
  2. Прес для гаража своїми руками
  3. Ворота для гаража своїми руками
  4. Побудувати Дах Своїми Руками
  5. Ковані альтанки для дачі