Октябрь 27, 2014 – 14:54

Сучасні технологічні інновації двадцять першого сторіччя в деякому роді набагато випереджають розвиток людства, і сьогодні вони дійшли до створення "розумної" техніки, яка може виконувати безліч корисних функцій. Фахівці в будівельній галузі створюють унікальні будматеріали та обладнання, а системи опалення можуть похвалитися інноваційним відкриттям - ІК-теплими підлогами, які відмінно зігрівають будинок, навіть у найхолодніші дні. Так, Інфрачервоний тепла підлога HEAT PLUS створить у вашому будинку комфорт, тепло і затишок. Така підлога являє собою найбільш надійну систему опалення всього будинку, на створення якої вам не знадобиться багато часу і величезних матеріальних витрат.


Тепла підлога з вмонтованими інфрачервоними елементами виготовляється з вуглецевої нитки, яка знаходиться в силіконовій гумі німецького виробництва. Така система опалення здатна повністю обігріти будинок, тому вона часто використовується в якості альтернативи централізованого опалення. Технологія теплих підлог з'явилася відносно недавно, і вона підходить для обігріву будинку будь-якої площі. Сьогодні дуже багато людей вже на власному прикладі випробували і оцінили цю систему, яка за допомогою ІЧ-променів гріє не тільки тіло людини, але й оточуючі його предмети.

ІЧ-підлога включає в свій склад надтонку плівку, всередині якої зосереджені нагрівальні смужки. Приміщення досягає певної температури за допомогою ІЧ-випромінювання через карбонові напівпровідники. За випромінювання енергії відповідає карбонова паста, яка знаходиться зверху плівки. Конструкційні деталі підлоги нагріваються за рахунок електрики, яка проходить по провідникам, виготовлених з мідно-срібного матеріалу.


Похожие страницы:

  1. Переваги навчання за кордоном
  2. Материалы для перманентного макияжа
  3. ​Поліуретанова наливна підлога
  4. Як влаштована тепла підлога