Декабрь 30, 2014 – 16:25

Перед тим як почати встановлювати натяжна стеля необхідно отримати консультацію у менеджера компанії інсталятора, який ознайомить вас з наявним асортиментом у наявності. На думку більшості менеджерів, головна і єдина проблема з натяжними стелями полягає в їх виборі. Такі стелі вибрати дуже складно через велику кількість забарвлень і малюнків на них. Рекомендації менеджера можуть допомогти вам в остаточному виборі натяжної стелі. Після цього технолог зробить замір у вашому приміщенні і після цього заміру буде виготовлений необхідний натяжна стеля. Самим жорстким вимогою в такому процесі будуть точні вимірювання периметра приміщення за переліком необхідних розмірів периметра, діагоналі, сегментів і так далі. Такий процес як установка натяжної стелі ціна доступна, виконується швидко і якісно.


Зараз ми розглянемо, як здійснюється монтаж стелі. В такому процесі особливих труднощів немає, але без певного досвіду і навичок не обійтися. Встановлюють натяжні стелі наступним чином:

1. До стін в приміщенні по периметру кімнати закріплюють спеціальні багети.

2. Де будуть встановлені елементи точкового освітлення, на основному стелі закріплюють стійки, які встановлять світильники та їх виводять в рівень натяжної стелі.

3. З допомогою спеціального обладнання повітря в приміщенні нагрівають до п'ятдесяти градусів за Цельсієм.

4. Після підвищення температури в приміщенні, в профілі заправляють спеціальну плівку, яка і є основою для натяжних стель. Плівка при нагріванні стає еластичною і трохи розтягується.

5. Далі плівку розрівнюють, а після охолодження приміщення її натягують, і вона набуває жорсткі властивості. Після вищенаведеного процесу установку натяжної стелі можна вважати закінченою.


Похожие страницы:

  1. ​Частые вопросы про натяжной потолок
  2. ​Поліуретанова наливна підлога
  3. Будівництво Туалету Своїми Руками