Після вибору найбільш підходящого місця для майбутнього альпінарію, потрібно підготувати всі необхідні матеріали для його будівництва, а саме: пісок, каміння, гравій, землю і торф.

Як правило, для альпінарію використовують місцеві камені або замшілі валуни. Але не варто переборщувати, цілком вистачить і однієї породи. У разі відведення задоволеного великої ділянки для альпінарію з планами створення ряду інтенсивних ландшафтів, можна, поряд з гнейсом і гранітом, влаштувати ділянку і з вапняковим туфом. Він створить прекрасне середовище для росту ломикаменю і деяких видів ейдрантуса.

Також, для створення скельної осипи і дренажу знадобиться щебінь, яким обкладаються кореневі шийки рослин, завдяки цьому охороняється їх гниття.

Вы можете узнать подробную информацию о том, как купить недвижимость на Кипре, а также все нюансы предстоящей покупки.

Пісок для альпінарію необхідно вибирати річковий, без мулистих домішок. Він додається в пошту для кращої рихлості, а також під деякі рослини, що ростуть на піщаному грунті (крупка).

Грунт слід використовувати дернову з незначною кількістю перегною. Кожна рослина вимагає певні добавки до основного складу грунту. Так, наприклад, рододендрони і Ерік необхідна підстилка з соснового бору і торф у великій кількості.


Похожие страницы:

  1. Материалы для альпинария
  2. ​Декоративний ламінат
  3. ​Замена унитаза под ключ
  4. ​Заміна труб у квартирі
  5. ​Минеральная вата