У Ростовській області рятувальники своїми руками побудували

/uploads/news/4526/chasovnya9.jpg Єдина в Росії каплиця пошуково-рятувальної служби знаходиться на території Новошахтинського загону  
У Ростовській області рятувальники своїми руками і на власні гроші побудували православну каплицю.Єдине в Росії святилище пошуково-рятувальної служби звели на території Новошахтинського загону.У будівництві, яке триває близько двох років, взяли участь більше ста чоловік.

- У зведенні каплиці в міру можливості брали участь рятувальники з усіх загонів області - скидалися грошима, діставали будматеріали, приїжджали працювати на будівництві, - розповів начальник пошуково-рятувальної служби Вадим Кравцов, - ініціатива побудувати на території загону каплицю також належить хлопцям .У рятувальників дуже важка в моральному плані робота, пов'язана з відповідальністю за життя людей, тому вони відчувають тягу до церкви.

 

Священики Шахтинський єпархії спочатку освятили ділянку землі, виділений під будівництво, а після хрест, який в цей же день встановили на купол церкви, названої на честь священномученика Захарія (Лобова) архієпископа Воронезького і Задонського.Найближчим часом належить завершити внутрішню обробку приміщення, після цього в каплиці з'являться ікони.


Источник: bloknot-rostov.ru

Возможно, вам понравится:

Вальмовий дах своїми руками
Вальмовий дах своїми руками

Воронежці представили область на фестивалі слов'янського мистецтва - Агентство Informacionnoe Воронеж-Медіа
Яскравим моментом свята стало будівництво храму-каплиці на честь преподобного Сергія Радонезького.Інструменти прадідів - скобель, тесло, молоток-стебло - взяли в руки волонтери.

Виборча пам'ять: як Микола Цуканов з молоддю зустрічався - Новий Kaliningrad.Ru
vstrevoženno Sprosil Кирило. Губернатор vzvolnovan був не я, цим Tak як питання про navernâka zadaets і я OSOBENNO - у тому числі, як dramatičeski skazalas priostanovka будівництво Baes індекс промислового виробництва в 2013 році.


Похожие страницы:

  1. Будівництво фронтоні Своїми Руками
  2. Будівництво плавдач Своїми Руками
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками
  4. Будівництво Туалету Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками