ДИТЯЧА РАДІСТЬ СВОЇМИ РУКАМИ »Офіційний сайт

dnâh в центрі села комах уваги prohožih privlekli нова гра комплексів, встановлені в більш stroâŝejsâ майданчику.

 

Ініціатива Глави районних адміністрацій Віктор Кузіна про створення місця відпочинку дітей prišlas Nrav багатьма.Незважаючи на різні труднощі, будівництво йде своєю чергою: розчищена територія для газонів і доріжок, вже видно контури ігрових зон, встановлені комплекси для дітей різних вікових груп.

 

В даний час всі сили зосереджені на центральній частині парку, де в останні дні проводиться сама трудомістка і відповідальна робота - прокладена зливова каналізація і йде монтаж фонтану, після чого планують перейти до асфальтування доріжок.Сьогодні будівництво дитячого містечка привертає увагу комарічан, люди з цікавістю відстежують кожен новий етап будівництва, але при цьому, на жаль, залишаються осторонь.Хоча ми вже не раз на сторінках газети закликали всіх небайдужих жителів взяти участь, тоді б і справа спорилося швидше.Але добровольців раніше дуже мало. Щоб посприяти у трудомісткою роботі, регулярно на майданчик виходять волонтери: співробітники районної та селищної адміністрацій, центру зайнятості, Будинки спорту, Будинку культури, соцзахисту, Пенсійного фонду, шкіл № 1 та № 2.І, зрозуміло, працюють вони на громадських засадах, адже саме будівництво ведеться за рахунок коштів, зібраних серед комарічан.Великий внесок внесли підприємці району та меценати. Спільними зусиллями вже незабаром дитяче містечко буде радувати дітлахів.

 


Источник: verniy-put.ru

Возможно, вам понравится:

Вальмовий дах своїми руками
Вальмовий дах своїми руками

Три дня в одном - Московський комсомолець
Справа в тому, що саме тут вперше в Росії будується містечко, де житимуть діти з обмеженими можливостями зі своїми прийомними сім'ями.Я б хотів привітати молодь зі святами і сказати, що саме..

«Бразильці вболівали за нас» (фоторепортаж) - NGS.NOVOSTI
НОВИНИ жити кілька pobyvavših в Бразилії novosibircev, які своїми очима відеоігор наш sbornoj і poprosil їм обмінюватися фотографіями та враженнями з нашою čitatelâmi.Який побачили далеку ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Літнього Будинки Своїми Руками
  2. Будівництво Кутового Каміна Своїми Руками
  3. Будівництво Дахи односхилими Своїми Руками
  4. Будівництво Дачній Побутовки Своїми Руками