Сентябрь 21, 2017 – 11:04

Іноді маленька спальня більше схожий на печеру, ніж на затишний притулок. Якщо в кімнаті не вистачає природного світла, зручного зберігання речей і рівномірної кольорової палітри, то це може створити тісноту і незручність.

Невеликі спальні важко спроектувати і тим більше переробляти, тому що скільки б ви не спробували, ви просто не зможете позбутися від однієї займає простір значної частини меблів, і це ліжко. І так, тільки тому що двоспальне ліжко займає більшу частину кімнати, це не означає, всі ваші плани по декору інтер'єру повинні піти прахом. Насправді, є багато способів, щоб візуально збільшити простір і, в той же час, зробити кімнату стильною і затишною.

Дотримуючись списку простих Лайфхак в дизайні досконалої спальні і використовуючи правильну колірну схему, ви зможете надати нудною, тісного спальні свій характер і візуально розсунути стіни. І так, вистачить води, ось добірка з кращих способів розширення вашого життєвого простору. Насолоджуйтесь!

1.Очістіте кімнату від непотрібного мотлоху і зайвих меблів.

Нагромадження різного мотлоху в спальні - це перше, що робить її менше і незатишно. Чистота і відсутність бардаку робить кімнату повітряної і привітною. Почніть з того, що позбудьтеся від будь-якого непотрібного предмета меблів.

Відзначте всі ті елементи, які ніяк не впливають на поліпшення атмосфери приміщення. Створіть порядок і організацію ваших речей всюди, де це тільки можливо. Зберігайте одяг у гардеробі, дрібниця в скарбничці, книги на полиці а олівці і ручки в банку. Крім того, розгляньте можливість заміни дивана або софи на пуфики.

В цілому, невід'ємною частиною спальні є ліжко, тумбочка або дві, настільні лампи, віконні штори і килим. От і все. Зберігаючи спальню чистою і організованою, ви робите її візуально привабливою і просторіше.

Именно тут классные фото для взрослых, которые можно смотреть бесплатно.

Менше більше

Менше - це більше

Відмінний спосіб зробити невелику кімната просторій - усунення будь-якої непотрібної меблів. Зрештою, ліжко королівського розміру, штори до підлоги, бічний столик або два, і компактний шафа - все, що вам потрібно. Ілюзія простору отримує посилення в чорно-білій колірній гамі. Наявність однієї картини в центральній точці стіни захоплює всю увагу і позбавляє від необхідності додаткового декору кімнати.

Світлі кольори спальні і чорно-білі деталі декору, візуально збільшують невелику спальню

Світлі кольори спальні і чорно-білі візуально збільшують простір спальні

Ваша спальня це місце, де можна розслабитися в кінці довгого, виснажливого дня, так що дерзайте і робіть стіни, стелю (благо, натяжні стелі і ціни високої доступності полегшили це завдання), а також меблі в більш світлих або пастельних кольорах. Загальне світло колірна схема додасть тихий повітря і допоможе вам краще спати. Зайве говорити, що світлі тони спальні також створюють ілюзію простору.

2.Вибірайте кольору з розумом.

Світлі відтінки для стін і стелі є відмінним рішенням для проблеми нестачі простору у вашій спальні. Світлі кольори відкривають простір візуально і приносять більше природного світла в кімнату, щоб поліпшити як простір, так і ваш настрій.

Якщо ви є прихильником темних відтінків, використовувати їх правильно. Темний колір розмиє кути. Коли маленька спальня правильно зроблена в темних кольорах, то кути, здається, зникають, і ви більше не бачите кордонів кімнати. Це розмиває кути і зробити вашу кімнату більш затишною, привабливою і ще просторішою.

Фарба з легкими відтінками

Фарба з легкими відтінками

Темні кольори, безумовно, додати безліч індивідуальності в приміщення, але так само зазвичай вони не роблять нічого, щоб зробити кімнату просторіше. Не дивлячись на це, вони не є добрим вибором для спальні.

Ви будете здивовані, наскільки просторіше стане ваша маленька спальня, вибравши бліді кольору, такі як білий, кремовий, синій і сірий для стін і натяжної стелі. І, якщо вам не подобаються прості білі стіни, ви завжди можете прикрасити одну з них картиною. Не перестарайтеся. Спальня в пастельних тонах і мінімальним декором виглядає легким, повітряним і відкритим.

Чорно-біла спальня в моді; контрастні кольори створюють ефект і додають драми.

Чорно-біла спальня в моді; контрастні кольори створюють ефект і драми в цьому районі.

Краса вимагає жертв, ніби як, в тренді в наші дні, і це не дивно, з огляду на драматизм, який це поєднання надає будь-якій кімнаті. Спальня на фото прекрасний приклад контрастного поєднання кольорів, який заворожує очей, надаючи ілюзію простору. Такий настінний арт в цій кімнаті краще, ніж громіздка картина.


Похожие страницы:

  1. ​Як зробити свій будинок максимально теплим в холодну пору?
  2. Технология нанесения декоративной венецианской штукатурки
  3. ​Преимущества такси над прочими видами транспорта