Март 21, 2017 – 08:58В ремонті існує два типи штукатурення стін: мокра і суха штукатурка. Сухослойная «косметика» являє собою оббивання стін гіпсокартонними листами або гіпсоволокнистими. Таким способом вирівнюють кривої стелю, нерівні стіни, і навіть підлогу.


Роботи з сухою штукатуркою

Даний вид робіт доречний в тому випадку, якщо у відремонтованому приміщенні вологість повітря не вище 60%. Інакше картонні матеріали можуть набухати, а всередині заведуться грибок і пліснява. У холодну пору повітря в кімнаті не повинен бути нижче +4 градусів. З цього випливає, що даний будматеріал хороший для внутрішньої обробки і не підійде для зовнішнього облицювання будинку.

Щоб приступити до вирівнювання поверхні, попередньо необхідно цементом або шпаклівкою пройти місця, які гіпсокартоном не відбуватися: різні ніші, санітарні вузли та інше.
Монтаж сухої штукатурки

Алмазные диски с гарантией качества, Вы можете заказать на странице вот она, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Кріплення сухої штукатурки

Закріплення гіпсових листів можливо кількома способами:

За допомогою особливої мастики, як би приклеюючи до поверхні, що вирівнюється. Щоб приготувати мастику, потрібно перемішати гіпс, крейда і декстрин. Все це розвести клейовим розчином. Дану суміш нанести на лист гіпсокартону по краях і в середині. Потім щільно притиснути матеріал до стіни / стелі / підлозі;
Кріплення мастикою на спеціальні грати, зроблену все з того ж гіпсокартону. Нарізати смужки розміром 25 × 50 мм і прибити цвяхами до ремонтної поверхні. Далі суху штукатурку, з нанесеною мастикою, приклеїти до рейок і притиснути. Напрямок обшивки має йти від кутів приміщення до вікон і дверей;
Прибивання цвяхами.

Поверхнева обробка стін

Як тільки на стіни закріпиться гіпсокартон, обов'язково варто обробити шпаклівкою шви, цвяхи, і дрібні пошкодження. Бажано перед подальшим фарбуванням або обклеюванням стін - пройтися по поверхні тонким шаром саморобної шпаклівки (10% клейовий розчин, змішаний з сухим крейдою). Але можна цього й не робити - поверхня тож готова для чистової обробки.

Слід пам'ятати, що клеїти шпалери і фарбувати листи можна лише через 3 дні після їх монтажу.

Плюси даного виду обробки:

Низька теплопровідність, тобто в кімнаті буде добре триматися тепло;
Висока звукоізоляція;
Матеріал не схильний до горіння;
Чи не токсично - без запаху;
Дихаючий матеріал;
Недорогий і довговічний;
Гіпсовий картон відмінно підходить для обробки спальні і дитячої кімнати.

Недоліки - нестійкий перед підвищеною вологістю і вогкості, тому при установці даного матеріалу можна використовувати занадто мокрі будівельні суміші. А при довгому знаходженні у вологому кімнаті штукатурка здатна расслоиться і картон відійде від гіпсу.
Ремонт сухою штукатуркою

Оздоблення сухою штукатуркою

Отже, по співвідношенню ціна - якість, суха штукатурка займає лідируючі позиції в порівнянні з іншими матеріалами для якісної обробки. До неї варто придивитися і взяти на озброєння, так як робота з нею не вимагає великих зусиль.


Похожие страницы:

  1. Декоративные штукатурки Боеро
  2. ​Що таке табличка "Не паркувати"?
  3. Слоты на доступных платформах
  4. Песок строительный с доставкой