Як побудувати дачу своїми руками.

Декабрь 10, 2014 – 03:43
Як побудувати дах своїми

Якщо у вас є дачна ділянка, і ви замислюєтеся про будівництво дачного будиночка, то вам необхідно пам'ятати, що ви можете побудувати власними силами.Дачний будиночок не призначений для цілорічного проживання, він не потребує дорогого інженерному устаткуванні, так що будівництво такого будиночка можна виконати власними руками.

 

Перш, ніж приступати до будівництва, вам необхідно визначити, що ж потрібно знати, щоб побудувати дачу своїми руками.

 

Спершу вам необхідно вибрати проект майбутньої дачі.Якщо ви будуєте будинок перший раз, то краще вибрати проект не дуже складний.Після того, як ви вибрали проект, необхідно вивчити грунт вашої ділянки і вирішити який тип фундаменту підійде.Далі потрібно вирішити, з якого матеріалу ви плануєте зводити стіни, вирішити питання з внутрішніми інженерними мережами.На завершальній стадії будівництва потрібно вирішити, якими матеріалами ви будете виконувати внутрішню і зовнішню обробку будинку.

 

Далі, ми постараємося розглянути всі ці етапи більш докладно.Отже, проект будиночка обраний, і ми переходимо до фундаменту. Це не проста стадія будівництва, тому до вибору фундаменту потрібно поставитися дуже ретельно.Пристрій фундаменту має кілька стадій. Необхідно зробити оцінку грунту, вибрати відповідний тип фундаменту, провести розрахунок фундаменту, і в закінчення - будівництво фундаменту.

 

Потім, коли ваш фундамент готовий, переходимо до наступного етапу - це зведення стін.Звичайно, річному будиночка не потрібні капітальні та потужні стіни, як заміському котеджу, але все таки і до цих стін варто поставитися уважно, тому необхідно провести грамотний розрахунок.

 

Зовнішні стіни повинні бути виконані якісно і добротно, так як вони піддаються зовнішнім впливам.Внутрішні стіни не варто захищати від вологи і сильно утеплювати, так як вони знаходяться всередині і на них немає такого сильного впливу, як на зовнішні.Не варто забувати, що всередині будинку можуть бути несучі стіни, тоді їх також необхідно зробити міцними, що витримують велике навантаження.

 

В Constr Стен Своїми руками необхідні теги до певних правил, який був строгий sleduet soblûdat.Пам'ятайте, що зовнішні та несучі внутрішні стіни повинні виконуватися з одного і того ж матеріалу, а упор вони повинні виконувати на рівний фундамент.Також, при зведенні стін, слід знати, що необхідно дотримуватися певну відстань між капітальними стінами.При підборі матеріалів для стін, враховуйте умови місцевого клімату.


Источник: dolm.ru

Возможно, вам понравится:

Укладання шиферу на дах своїми
Укладання шиферу на дах своїми

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Дахи Своїми Руками
  2. Конструкція Дахи Своїми Руками
  3. Монтаж Дахи Своїми Руками