Монтаж профнастила на крышу своими руками

Ноябрь 18, 2014 – 23:42

монтаж профнастила на крышу Серед безлічі видів сучасних покрівельних матеріалів все більшу популярність завойовує профнастил і недорога фальцева покрівля, особливо при зведенні котеджів і приватних будівель.Внаслідок хороших технічних характеристик такі профільовані листи володіють підвищеною несучою здатністю, а через відсутність стиків по всій довжині при монтажі - відмінно захищають від опадів.Великим плюсом є невелика ціна цього матеріалу. Більш того, покрівля з профнастилу не схильна до корозії, так як захищена спеціальним полімерним покриттям.

 

Починаємо монтаж - готуємо інструменти і матеріал

 

Виконати монтаж профнастилу на дах своїми руками досить просто. Матеріал порівняно легкий, дуже практичний і нескладний в обробці, тому вартість монтажу профнастилу цілком доступна. монтаж профнастила на крышу своими руками Щоб не пошкодити листи при транспортуванні та розвантаженні, їх необхідно переносити вертикально, не допускаючи перегинів.На дах листи профнастилу найкраще піднімати по одному по лагам, встановленим від покрівлі до землі.Для монтажу покрівлі з профнастилу знадобляться:

 
   
 • ножівка по металу (з дрібними зубами) або електроножиці;
 •  
 • шурупи-саморізи;
 •  
 • шуруповерт.
 •  
 

типи профнастилу

 

монтаж кровли из профнастила пряжі тільки, ви повинні вибрати nužnyj для вашого типу випадок профнастилу.Розглянемо основні типи профлистів, пропоновані сьогодні на ринку.Тип proflista має маркування S, N або NS

 
   
 1. Профнастил MARK S (imeûŝij 8 висота хвилі, наприклад профнастил С8, 10, 13, 20, 21, 35 і 44 мм) або синусоїдальної форми trapecievidnoj профілю, справа просто ispolzuût на obustrojstve захисних споруд, установки на стіні з декоративні керма, а також для легкого obustrojstva дахом.
 2.  
 3. Профнастил марки НС (з висотою хвилі 35 і 44 мм) використовується для монтажу як на покрівлі, так і на стіни (для облаштування покрівлі найбільш популярні листи НС35).
 4.  
 5. Профнастил марки Н (з висотою хвилі 57, 60, 75 і 114 мм), на відміну від попередніх, забезпечений додатковими ребрами жорсткості.Його застосовують для міжповерхових перекриттів або капітальної покрівлі.
 6.  

Источник: ukroem.ru

Возможно, вам понравится:

Укладання шиферу на дах своїми
Укладання шиферу на дах своїми

"Возрадуйся, поголів'я!" - Молдавія за тиждень - ІА REGNUM-Балтійський
Коли злодій мотузка не знаю, як opravdatsâ, на POST в Собі даху найбільшим триколор..... Олігархи вирішують завдання збагачення, а дипломати прикривають схеми своїми миршавий заявами і тілами, продовжує "Независимая Молдова"...

Культ Стрєлкова. Траса М56 «Лена». Чужі главплакатовцам. Путін, Куйвашев і Новодворська.Рімейк справи Бейліса - Радіо Свобода
Денис Драгунський: Я був з Нею знак, світло, а вона prisev до столу в старому redaktsii більш "нові часи", написана від руки Свої blistatelnye SKAĻRUŅI.... Вона хизувалася своїми дикими висловлюваннями і думаю, нишком милувалася собою... Каналу », міркує Ольга Духніч.

Похожие страницы:

 1. Монтаж Забора Своїми Руками
 2. Будівництво Печі Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Дахи Своїми Руками Відео
 4. Монтаж Дахи Своїми Руками