Як швидко і правильно побудувати дах будинку своїми руками

Январь 23, 2015 – 09:36

как крепить мауэрлат Розрізняють також шатровий дах, яка представляє собою чотири ідентичних ската у формі рівнобедрених трикутників; дах Судейкіна та інші.

 

При всій різноманітності видів покрівель їх будівництво засноване на декількох основних принципах.Вловивши їх, можна самостійно звести навіть найскладнішу дах.

 

Весь процес будівництва ділиться на кілька основних стадій.Отже, дізнаємося як побудувати дах своїми руками.

 

Кріплення мауерлата

 

Фундамент, який бере на себе головну частину навантаження, - мауерлат.На ньому зводиться вся покрівля. Застосовуються балки з перерізом 15х15 см.Вони встановлюються паралельно коника покрівлі.

 

крыша своими рукамиДля міцності даху і стійкості по відношенню до несприятливих погодних умов балки мауерлату слід надійно закріпити, причому подбати про це треба вже при кладці стін.

 

З цією метою між блоками (цеглинами) кладки на відстані 1 метра укладають міцну товсту мотузку, починаючи з четвертого поверху.Вона називається катанка.

 

Середню частину дроту необхідно закріпити в цегляній кладці, а кінці залишити звисаючими.Їх довжина повинна бути достатньою для подальшого обв'язування бруса.Якщо планується штукатурка, то зовнішній кінець дроту потрібно буде вмонтувати в розчин.

 

Мауерлат повинен відступати від краю стіни як мінімум на 10 см.Щоб оберегти балки від гниття, під них необхідно укласти шари толю.

 

Монтаж каркаса

 

устройство стропильной системы четырехскатной крышиДля забезпечення достатньої міцності даху необхідно подбати про каркасі.Каркасом будинки є прикріплені до мауерлату крокви.

 

Слід враховувати, що при довжині балок більше 4, 5 см потрібно буде додатково монтувати прогони.Оптимальним розміром балок вважають перетин 7х15 см.

 

Крокви прикріплюють до мауерлату за допомогою особливого вирізу, фіксованої 20-сантиметровими цвяхами.Забивають їх таким чином:

 
   
 • перший забивається по діагоналі через стропіло в мауелат;
 •  
 • другий прибивають аналогічним способом із зворотного боку;
 •  
 • третій цвях забивають перпендикулярно зверху.
 •  
 

Завдяки зазначеної технології стропіло міцно прикріплюється і не рухається.

 

Верхню частину балок внахлест притягують один до одного таким чином, щоб край однієї балки перекривав закінчення інший (паралельної).Їх скріплення проводиться за допомогою цвяхів або болтів.

 

Посилення покрівлі

 

Для скорочення впливу распорной сили на мауерлат і більшої міцності покрівлі кроквяні ноги необхідно скріплювати між собою за допомогою балок, перетин яких становить 5х15 см.

 

Дана деталь конструкції носить назву «ригель».

 

Так, розмір ригеля і відстань між кроквяними балками, які потрібно з'єднати, відповідають один одному.Кріплення слід проводити за допомогою цвяхів.


Источник: rooffs.ru

Возможно, вам понравится:

Дах з ондулина своїми руками
Дах з ондулина своїми руками

На підмостках Чехії - рідня Швейка - Московський комсомолець
Мотиви її дій? - Зрозуміти складно, але на технічний монтаж вона залишила свою дочку, яка ні в чому не розбиралася, а сама, як потім я дізналася, приходила до артистів, накручувала їх.У акторів були добові, ..

Рятівна межа. Тільки б її перетнути - Московський комсомолець
І ви можете, Це ворони, а чистий nikakoj війни, Photoshop, установка, тільки паніку в інших Сеута? .. Раптом авіаналіт, а ми на п'ятому поверсі, зверху дах. .. Пасажири передзвонюються зі своїми рідними, і вже весь автобус в курсі - в селі ДЕРЕВЕЧКА бій був, звідси і дим...


Похожие страницы:

 1. Гараж Своїми Руками Побудувати
 2. Будівництво Дахи Своїми Руками Креслення
 3. Монтаж Дахи Своїми Руками
 4. Монтаж Дахи Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Своїми Руками Фундамент