Дах своїми руками: будову та процес робіт

Ноябрь 1, 2014 – 21:07

крыша своими руками На етапі, коли будинок вже практично побудований, готовий фундамент і зведено стіни, можна приступати до монтажу покрівлі.Прочитавши цю статтю, ви будете знати як робиться дах своїми руками, про її устрій і процесі робіт як мінімум, саме основне.

 

Почати слід з вивчення основних типів покрівлі, найбільш поширених в побутовому будівництві.

 

Види дахів

 

Існує кілька основних видів даних конструкцій, кожен з яких можна ускладнювати за бажанням і необхідності.

 

Якщо у вас запланована дах будинку своїми руками, спочатку визначитеся з її типом.

 
   
 1. Odnoskatnaâ. Найпростіше версія, ispolzuemyj чохол для Покриття не житловий, а hozâjstvennyh приміщень, а також ванни або pristroek.
 2.  
 3. Двоскатний. Найпоширеніший і легко здійсненний тип покрівлі, найбільш часто зустрічається на невеликих будинках, котеджах і лазнях.Має всього два ската, стикуються один з одним вгорі.
 4.  
 5. Чотирьохскатна вальмовая дах.Трохи складніший, але дуже поширений і зручний варіант. Буває вальмовой, полувальмовой і шатрової.
  как сделать крышу дома своими рукамивальмових тип являє собою чотири ската, два з яких мають форму трапеції, а два інших - трикутника.
  Полувальмовая трохи відрізняється і являє собою гібрид двосхилим у верхній частині, і четирехскатной у нижній.
  Шатрова має чотири однакових ската у формі рівнобедрених трикутників, сходяться вгорі.
 6.  
 7. Ламана дах. Може мати двосхилий форму із зламом посередині кожного ската, а буває мансардній, з скосами по фронтальним сторонам.
  Перед тим, як зробити дах будинку своїми руками, поспостерігайте за тим, які типи покрівель найчастіше попадаються вам на очі.
  Нерідко, на приватних будинках середньої величини зустрічаються ламані мансардні дахи.Це не дивно, адже в цьому випадку можна облаштувати горищне приміщення під житлове.
  Та й покрівля такого типу не занадто складна в монтажі, надійна, виглядає привабливо, служить довго.
 8.  
 9. Багатощипцовий скатний дах. Це вже більш складний варіант, різновидів якого існує безліч.Кожен господар має необмежений простір для фантазії, зводячи такий дах.
 10.  

Источник: krovlyakryshi.ru

Возможно, вам понравится:

Дах з ондулина своїми руками
Дах з ондулина своїми руками

На підмостках Чехії - рідня Швейка - Московський комсомолець
Мотиви її дій? - Зрозуміти складно, але на технічний монтаж вона залишила свою дочку, яка ні в чому не розбиралася, а сама, як потім я дізналася, приходила до артистів, накручувала їх.У акторів були добові, ..

Рятівна межа. Тільки б її перетнути - Московський комсомолець
І ви можете, Це ворони, а чистий nikakoj війни, Photoshop, установка, тільки паніку в інших Сеута? .. Раптом авіаналіт, а ми на п'ятому поверсі, зверху дах. .. Пасажири передзвонюються зі своїми рідними, і вже весь автобус в курсі - в селі ДЕРЕВЕЧКА бій був, звідси і дим...


Похожие страницы:

 1. Монтаж Забора Своїми Руками
 2. Гараж з бруса своїми руками
 3. Конструкція Дахи Своїми Руками
 4. Монтаж Дахи Своїми Руками Відео
 5. Двері з дерева своїми руками