Январь 2, 2017 – 19:25



Легкі металлоконструкцііЛегкіе металоконструкції (ЛМК). Легкі конструкції з металу широко поширені при будівництві малоповерхових нежитлових споруд - ангарів, складів, навісів. При будівництві таких комерційних будівель невеликої площі і поверховості швидкобудуюємі легкі металоконструкції - ідеальний варіант по собівартості і швидкості будівництва. Виробництво і монтаж легких металоконструкцій не дуже затратно, тому і підсумкова ціна будови з ЛФМ виходить набагато нижче, ніж з будь-яких інших будівельних матеріалів. Установка легких металевих конструкцій швидка і часто може бути виконана самим замовником, використовуючи інструкцію збірки. Такі конструкції збірні, при їх замовленні, окремі частини доставляються разом з арматурою і аксесуарами необхідні для зведення споруди.

Ви можете придбати металоконструкції від ТБС по найкращій ціні на сьогоднішній день.
Важкі металлоконструкцііТяжелие металоконструкції (ТМК). Важкі металоконструкції застосовуються при будівництві масштабних, громіздких споруд. В першу чергу, виробництво і монтаж важких металоконструкцій затребуване в промисловому будівництві. Важкі конструкції з металу використовуються в при монтажі каркасів багатоповерхових житлових будинків, промислових будівель, мостових прольотів, громадських будівель та інших об'єктів.



Поряд з ЛФМ і ТКМ виробляються резервуарні металоконструкції для цистерн і баків, антенно-щоглові металоконструкції, які застосовуються для монтажу обладнання стільникового і радіозв'язку, радіостанцій. Так само, виготовляються нестандартні металоконструкції по індивідуальних проектах під замовлення.
Види металоконструкцій за типом з'єднання:

Крім класифікації конструкцій з металу на легкі (швидкобудуюємі) металоконструкції і металоконструкції з важких сплавів, їх так само розрізняють за типом з'єднання елементів. За цією ознакою металоконструкції поділяються на зварні, клепані і конструкції з болтовими з'єднаннями.

Зварні металлоконструкцііСварние металоконструкції. Близько 90% від усього обсягу продукції російських підприємств даної галузі припадає на частку зварних металоконструкцій. Зварене з'єднання елементів дозволяє заощадити на витраті металу, а відповідно і на вартості готового виробу. При зварюванні металоконструкцій виходять надійні, рівні й герметичні шви, що підвищує якість збудованого об'єкта.

Клепані металоконструкції. Даний вид конструкцій з металу не настільки популярний, оскільки клепані металоконструкції трудомісткі у виробництві і менш вигідні у виготовленні. Однак вони незамінні в умовах змінних і знижених температур. Клепані металоконструкції широко використовуються при зведенні мостів, промислових будівель з високим навантаженням на несучі конструктивні елементи.

З'єднання металоконструкцій болтаміБолтовие металоконструкції. З'єднання металоконструкцій болтами в основному застосовуються при монтажі окремих блоків в єдину габаритну конструкцію. Для отримання особливої міцності використовуються сполучні болти фрикційного типу, що працюють на тертя. Такі болти відрізняються високою несучою здатністю і міцністю.

Виробники металоконструкцій пропонують великий асортимент елементів конструкцій з металу. В даний момент найбільшу популярність здобули такі конструктивні елементи: балки, ферми, колони, стійки і ін.
Металеві конструкції - за і проти

Зростаюча популярність металевих будівель вказує на те, що вони повинні мати ряд переваг. Дійсно для комерційних будівель вони дуже дешеві, вони так само міцні для різних видів погодних умов а отже забезпечать захист для виробів і матеріалів, що зберігаються всередині будівлі. Крім того, оскільки вони мають загальну збірну конструкцію, метал комерційних будівель можна легко транспортувати з однієї точки в іншу. Технічне обслуговування будівлі є дуже простим, який вимагає фарбування і герметизації матеріалу.

Зі зворотного точки зору, будівлі з металоконструкцій схильні до дуже швидкого утворення корозії, не дивлячись на те, що використовуються антикорозійні фарби, тому матеріал металоконструкцій зі сталі або алюмінію є кращим (а й більш дорогим) ніж залізо.


Похожие страницы:

  1. Як впливають потоки повітря на віконні конструкції
  2. Конструктивные особенности прямой лестницы
  3. Будівництво та Облаштування Гаража Своїми Руками