Як робиться мансардний дах своїми руками

Март 21, 2015 – 14:22

Мансардная крыша своими руками Категорії:

 

Soorudit mansardnuû даху Своїми руками - vpolne osuŝestvimaâ завдання на присутність neobhodimogo матеріалів, інструментів і pomoŝnikov.Така конструкція дозволяє значно збільшити житловий простір при мінімальних вкладеннях.Щоб отримати просторе приміщення під покрівлею, скати даху виконують ламаними в декількох місцях.Дахи мансарди проектуються, як правило, на початковій стадії, але можна це виконати і в ході реконструкції будинку за умови достатньої міцності фундаменту і несучих стін: навантаження збільшаться через ваги оздоблювальних матеріалів і меблів.

 

Як побудувати мансардний дах з оптимальними параметрами

 

Слід приділяти особливу увагу куту нахилу даху.Необхідно дотримуватися балансу між висотою стелі кутом нахилу покрівлі, незважаючи на те, що він забирає значну площу.Збільшення кута призводить до зменшення житлової площі і навпаки. Как построить мансардную крышу Але нехтувати кутом нахилу не можна: він грає важливу роль в процесі скидання опадів.У зв'язку з цим, необхідно враховувати місце розташування будинку: вимоги для степових районів і для лісистій місцевості з великою кількістю опадів - різні.

 

Пристрій мансардного даху має передбачати тепло-, гідро-та звукоізоляцію: якісне виконання цієї роботи гарантує комфортне проживання в приміщенні під покрівлею.При цьому крити дах металом небажано унаслідок низької звуко-і теплоізоляції.Переважно використовувати керамічну черепицю або м'які покрівельні матеріали.

 

Устройство мансардной крыши Слід використовувати негорючі матеріали і обробляти деревину антисептиками.

 

Без сходів мансарда обійтися не може: її можна встановити як усередині, так і зовні.При цьому зовнішня установка економить значну площу в приміщенні.Внутрішні сходи може бути будь-якої конструкції: маршової, гвинтовий, але найбільш економічною є стельова, що складається завдяки наявності шарнірного з'єднання (Гвинтові сходи своїми руками).

 

З чого будувати мансарду

 

Ламана мансардна дах своїми руками повинна споруджуватися з легких матеріалів: це не тільки полегшить їх доставку на місце монтажу, але і знизить навантаження на існуючу конструкцію.Застосування бетону і каменю неприпустимо: слід використовувати дерев'яні бруси, колоди або металевий тонкостінний профіль, гнутий спеціальним чином.


Источник: osnovam.ru

Возможно, вам понравится:

Мансардний дах будинку своїми
Мансардний дах будинку своїми

Михайло Леонтьєв про Новоросії: Возз'єднання історичної Росії неминуче - Експерт Online
Tem не менше Odnovremenno з цим піти і державне будівництво Новоросійськ.Ми поговорили з журналістом Михайлом Леонтьєвим, ведучим програми «Однако», про майбутню долю Новоросії і про те, який розвиток подій може підказати нам те, що вже відбувалося...

Медведєв відмовився від особистої зустрічі з Куйвашева! - Самі круті чутки тижня - РІА «Новий Регіон»
Будівництво автостоянки на вулиці світанкові, 9, в районі ЗБВ в Єкатеринбурзі заморожено... Але без даху над головою і інших зручностей. ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Відео
  2. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
  4. Будівництво Мансардним Дахи Своїми Руками