Июль 19, 2014 – 10:12
Крыша бани своими руками  

Пристрій krиshi ванні кімнати

 

Основна мета каркаса - vиderzhaty sobstvennиy ВЕС, VES krovelynogo матеріал, але TAC LU VES сніг додзьо і vspomogatelynogo ІО (до primeru модульна solnechnoy батареї Або sputnikovoy antennи).Саме тому міцність і стійкість каркаса є важливими показниками.

 

Каркас даху будь-якої споруди складається з мауерлата, кроквяної ферми, обрешітки і покрівельного матеріалу.

 

мауерлати називається дерев'яний брус, призначений для того, що б з'єднати основу короба споруди (тіла) з каркасом даху. Устройство крыши бани Саме з створення мауерлату починається монтаж каркасу даху лазні.Якщо лазня виготовлена ​​зі зрубу, мауерлатом може послужити самий верхній вінець, якщо ж лазня виготовлена ​​з піноблоку або цегли, мауерлат укладається на наплавляється гідроізоляційний матеріал.Кріплення мауерлата до стінок здійснюється за допомогою довгих анкерів.Перед тим як встановити мауерлат на стіни споруди, в ньому необхідно вирізати спеціальні отвори під кріплення конструкції крокв. Мауэрлат Основна вимога до установки мауерлата полягає в його ідеальному горизонтальному положенні, т.к. від цього залежатиме якість кріплення каркасу даху до тіла споруди.

 

Наступний елемент конструкції каркасу даху - кроквяна ферма.Призначення кроквяної ферми - рівномірний розподіл навантажень по всьому даху.Існує кілька форм кроквяної ферми, про них ми поговоримо трохи пізніше. Стропильная ферма Стропильная ферма складається з дерев'яних брусів, пов'язаних між собою.Основний елемент кроквяної ферми - крокви, до яких і кріпиться допоміжні елементи.Що стосується останніх, то до них відносяться ригелі, стяжки, розпірки і перемички, призначення яких зміцнити конструкцію кроквяної ферми.

 

Obrešetka каркаса ванни на даху, призначені для Того, на що може був osuŝestvit якості кріплення покрівельного матеріалу до ферм.Решетування представлена ​​у вигляді дерев'яних брусків і дощок, скріплених у сітку.Кількість і розмір осередків даної сітки розраховується на основі того, яким матеріалом буде перекрито дах.Наприклад, для перекриття даху руберойдом, порожнього простору взагалі не повинно бути (максимум 1-сантміетровие щілини), а для того що б перекрити дах лазні профнастилом, можна створювати обрешітку з осередками шириною в 0, 5 метра.


Источник: samdizajner.ru

Возможно, вам понравится:

Укладання шиферу на дах своїми
Укладання шиферу на дах своїми

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні 3Х4 Своїми Руками
  2. Будівництво Бань Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Своїми Руками Фото
  5. Будівництво Будинку Своїми Руками Дах