Март 11, 2015 – 13:25

ломаная крыша своими руками Протягом багатьох років на приватних будинках зводять ламані дахи, домагаючись таким чином збільшення житлового простору.Адже під дахом такої конструкції найчастіше влаштовують мансардні приміщення.Ламана дах своїми руками зводиться досить часто, хоча вона і представляє деяку складність, в порівнянні із звичайною двосхилим покрівлею.Тут не потрібно застосування складних механізмів та техніки і висококласних фахівців.

 

Під ламаним дахом цілком може бути утворено даний житлове приміщення з досить високими стелями, що створить комфорт для людей.У наш час, коли земля, навіть за містом, стала дорогою, пристрій додаткового приміщення під дахом такої конструкції - це оптимальний вихід для великої родини, або творчої людини, якому потрібно усамітнення.

 

Природно, що побудувати двускатную ламану дах своїми руками не зовсім просто, але й не складніше, ніж ту ж вальмовую або полувальмовая дах.
Навіть такий недолік, як громіздкість, може перетворитися на гідність, якщо ламана дах буде органічно вписуватися в загальний ансамбль заміської ділянки.

 

Важливо підібрати правильний покрівельний матеріал відповідного тону, який візуально зменшить розміри ламаного даху.

 

Крім цього потрібно враховувати, що дах такої конструкції буде краще виглядати на будинку, що має в плані квадрат.Якщо будинок спланований довгим і вузьким, то будівництво мансарди на ньому буде мати мінімальну вигоду в житловому просторі.

 

Як розрахувати ламану дах

 

Будь-який дах, і ламана в тому числі, передбачає два розрахунки.Один розрахунок робиться для з'ясування потрібної кількості покрівельного матеріалу, друга визначає несучу здатність кроквяної системи.

 

У першому випадку розрахунок проводиться на основі геометричних розмірів даху, які може обчислити будь-який грамотний чоловік, знайомий з основами геометрії математики.Несучу здатність кроквяної схеми ламаного даху розрахувати набагато важче.


Источник: novakrovlya.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо дах будинку своїми руками
Будуємо дах будинку своїми руками

Михайло Леонтьєв про Новоросії: Возз'єднання історичної Росії неминуче - Експерт Online
Tem не менше Odnovremenno з цим піти і державне будівництво Новоросійськ.Ми поговорили з журналістом Михайлом Леонтьєвим, ведучим програми «Однако», про майбутню долю Новоросії і про те, який розвиток подій може підказати нам те, що вже відбувалося...

Медведєв відмовився від особистої зустрічі з Куйвашева! - Самі круті чутки тижня - РІА «Новий Регіон»
Будівництво автостоянки на вулиці світанкові, 9, в районі ЗБВ в Єкатеринбурзі заморожено... Але без даху над головою і інших зручностей. ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Дахи Сарая Своїми Руками
  2. Будівництво Мансардним Дахи Своїми Руками
  3. Будівництво вальмових Дахи Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди Дачі Своїми Руками