Двосхилий дах з нуля: будуємо самі

Декабрь 19, 2014 – 05:23

двускатная крышаДвосхилі дахи набирають останнім часом все більшої популярності в будівництві.

 

Дана стаття розповість про те, що таке двосхилий дах - конструкція і зведення, а також - які матеріали та інструменти використовуються при її будівництві.

 

Пристрій двосхилого даху представляє собою дві розташовані під кутом один до одного поверхні, що спираються на перебувають на одній і тій же висоті несучі стіни.У верхній частині скатів розташований коник, а з боків розташовані перехідні в стіну фронтони.

 

Дах двосхилий досить часто зводиться при будівництві таких будинків, як котеджі, дачі, заміські будинки та інші будівлі з невеликою кількістю поверхів.

 

Їх обладнання та покриття покрівельними матеріалами є досить простою процедурою, яку цілком можна виконати самостійно.

 

Довжина і ширина скатів подібної дахи можуть бути самими різними, це залежить виключно від проекту, за яким будується будинок. двускатная крыша своими рукамиТочно так же, практично будь-якими можуть бути кути нахилу даху і довжина покрівельних звисів.

 

Дуже поширений каркас двосхилим даху, що представляє собою складну конструкцію за рахунок розміщення на ній мансарди, оскільки в даному випадку проводиться зведення між собою чотирьох площин, складових дах.

 

Це дозволяє облаштувати під дахом просторе житлове або горищне приміщення, що вимагає додаткової герметичності і надійності.

 

Монтаж двосхилим даху складається з декількох етапів:

 
   
 • Установка несучих балок;
 •  
 • Зведення обрешеток;
 •  
 • Монтаж матеріалу, з якого виконана покрівля.
 •  
 

двускатная крыша конструкция В якості збірки основного матеріалу в системних ферм використовуються пучки дерева і заліза.Крокви являють собою несучу систему даху, а система крокв - це закріплений на покритті каркас, в якому проводиться установка утеплення.

 

Дуже важливий правильний розрахунок даху двосхилим саме при будівництві кроквяної системи, оскільки від грамотної установки крокв залежить як зовнішній вигляд вийшла в результаті даху, так і її надійність, тому ні в якому разі не варто намагатися заощадити на будь-яких матеріалах або виконати роботу недобросовісно.

 

Дуже важливо правильно підібрати крокви. Вони повинні бути виготовлені з рівною деревини прямокутного перерізу, що не має жодних ознак тріщин або гниття.Найбільш підходящим матеріалом є сосна, що володіє високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

 

Важливо: ні за яких умов не слід виготовляти крокви з перекрученої деревини, це може призвести до виникнення нерівностей даху.


Источник: krovlyakryshi.ru

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками
 2. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Відео
 3. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Фото