Дах двосхилий своїми руками

Октябрь 31, 2014 – 21:00

Двосхилий дах відноситься до найбільш популярним покрівельним конструкціям.Дах двосхилий своїми руками облаштовується в приватному будівництві житлових будинків, дач, котеджів, різних господарських і побутових будівель.Конструкція двосхилого даху утворюється з двох поверхонь, які від місця з'єднання, коника, розходяться в різні сторони.Спираються схили такого покрівельної системи на несучі стіни будинку.

 

Велика популярність двосхилим конструкції пов'язана з простотою її монтажу, практичністю, можливістю використовувати різні покрівельні покриття, а також з повною відповідністю кліматичним та експлуатаційним особливостям різних регіонів Росії.

 

Перед тим, як буде монтуватися дах двосхилий своїми руками, необхідно виконати певні підготовчі роботи і вивчити основні елементи системи.

 

Підготовчі роботи

 

Крыша двускатная своими руками Конфігурація двосхилим даху підбирається відповідно з проектом будинку, наявності та призначення приміщення під покрівлею.У проектній документації, крім конструктивної частини даху і її комплектації, вказується система утеплення і гідроізоляції, висновки водостічної і вентиляційної системи.

 

Дах двосхилий облаштовується в кілька етапів:

 
   
 • Монтаж кроквяної системи і несучих балок.
 •  
 • Пристрій решетування і при необхідності підстави покрівельного покриття.
 •  
 • Організація пароізоляції, утеплення та гідроізоляції.
 •  
 • Установка даху і системи vodostočnoj.
 •  
 

Практична завжди для будівельної туші ispolzuût obreznuû дошку і дерев'яну швабру.Перетин обрізної дошки, як правило, 50х50 мм, а розміри дерев'яного бруса 150х150 мм.

 

Для кроквяної системи дерево вибирають просушенное і ошкуренное, підбираючи деревину хвойних порід, без гнилі, сучків і червоточини.Слід пам'ятати, що сучки можуть привести до виникнення тріщин і обвалу всієї покрівельної конструкції.Для захисту дерев'яної каркасної системи даху від гниття і шкідників її заздалегідь необхідно просочити спеціальними антисептиками.Якісні захисні засоби убезпечать дерево від негативного впливу цвілі, поразки бактеріями і випадкового загоряння.

 

Роботи з облаштування даху виконують після зведення несучих стін будинку.Починається монтаж укладання бруса по зовнішніх стінах та організації дерев'яного перекриття.Тип використовуваного перекриття, його несуча здатність, характеристики тепло і шумоізоляції залежать від подальших умов експлуатації горищного приміщення.


Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво Мансардним Дахи Своїми Руками Відео
 2. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Відео
 3. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками
 4. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Фундамента Своїми Руками Фото