Дах двосхилий своїми руками

Октябрь 31, 2014 – 21:00

Двосхилий дах відноситься до найбільш популярним покрівельним конструкціям.Дах двосхилий своїми руками облаштовується в приватному будівництві житлових будинків, дач, котеджів, різних господарських і побутових будівель.Конструкція двосхилого даху утворюється з двох поверхонь, які від місця з'єднання, коника, розходяться в різні сторони.Спираються схили такого покрівельної системи на несучі стіни будинку.

 

Велика популярність двосхилим конструкції пов'язана з простотою її монтажу, практичністю, можливістю використовувати різні покрівельні покриття, а також з повною відповідністю кліматичним та експлуатаційним особливостям різних регіонів Росії.

 

Перед тим, як буде монтуватися дах двосхилий своїми руками, необхідно виконати певні підготовчі роботи і вивчити основні елементи системи.

 

Підготовчі роботи

 

Крыша двускатная своими руками Конфігурація двосхилим даху підбирається відповідно з проектом будинку, наявності та призначення приміщення під покрівлею.У проектній документації, крім конструктивної частини даху і її комплектації, вказується система утеплення і гідроізоляції, висновки водостічної і вентиляційної системи.

 

Дах двосхилий облаштовується в кілька етапів:

 
   
 • Монтаж кроквяної системи і несучих балок.
 •  
 • Пристрій решетування і при необхідності підстави покрівельного покриття.
 •  
 • Організація пароізоляції, утеплення та гідроізоляції.
 •  
 • Установка даху і системи vodostočnoj.
 •  
 

Практична завжди для будівельної туші ispolzuût obreznuû дошку і дерев'яну швабру.Перетин обрізної дошки, як правило, 50х50 мм, а розміри дерев'яного бруса 150х150 мм.

 

Для кроквяної системи дерево вибирають просушенное і ошкуренное, підбираючи деревину хвойних порід, без гнилі, сучків і червоточини.Слід пам'ятати, що сучки можуть привести до виникнення тріщин і обвалу всієї покрівельної конструкції.Для захисту дерев'яної каркасної системи даху від гниття і шкідників її заздалегідь необхідно просочити спеціальними антисептиками.Якісні захисні засоби убезпечать дерево від негативного впливу цвілі, поразки бактеріями і випадкового загоряння.

 

Роботи з облаштування даху виконують після зведення несучих стін будинку.Починається монтаж укладання бруса по зовнішніх стінах та організації дерев'яного перекриття.Тип використовуваного перекриття, його несуча здатність, характеристики тепло і шумоізоляції залежать від подальших умов експлуатації горищного приміщення.


Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Відео
 2. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками
 3. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Фундамента Своїми Руками Фото