Як побудувати двосхилий дах будинку своїми руками

Январь 15, 2015 – 08:58

Установка мауэрлата Двосхилий дах є одним з найбільш популярних рішень при створенні покрівельних конструкцій під час будівництва одно-і двоповерхових будівель.Особливо широко такі системи застосовуються при зведенні дач, котеджів і приватних будинків, оскільки нескладна конструкція дозволяє здійснити будівництво двосхилим даху своїми руками. Здавалося б, при зведенні конструкції не повинно виникнути ніяких складнощів, але, як будь-яке будівництво, створення покрівлі вимагає постійної уваги і точного розрахунку.

Установка мауерлату

 

Перед тим як здійснити кріплення мауерлата до стіни, необхідно підготувати монтажні шпильки, які встановлюються в кілька останніх рядів цегляної кладки або замуровуються в бетонну стіну.Зазвичай діаметр шпильок становить 10 - 16 мм. При установці шпильок слід враховувати висоту мауерлата і залишати монтажний вихід для шайби і гайки.Шпильки встановлюються на відстані 1 - 1, 2 м, виходячи з кількості кроквяних конструкцій.

 

При зведенні двосхилим даху монтаж мауерлата здійснюється на сторони нахилу кроквяних конструкцій, зазвичай це дві найдовші протилежні стіни будови.Для кріплення в мауерлат просверливаются монтажні отвори під шпильки, по яких і встановлюється балка.

 

Изготовление и установка стропильных конструкций Перед установкою балку мауерлату необхідно обробити захисним складом і гидроизолировать рулонними матеріалами (руберойд та ін).

 

Виготовлення та встановлення кроквяних конструкцій

 

Перед установкою кроквяних систем їх необхідно виготовити на спеціальному шаблоні, ретельно продумавши конструкцію.Існує кілька конструкцій кроквяних систем, але всі вони підкоряються загальним принципом: по центру конструкції монтується вертикальна балка і зміцнюється парними підкосами.При великому прольоті перекриття можна кілька разів використовувати конструкцію «стійка - підкіс».

 

Збірка конструкції здійснюється на землі за допомогою металевих кронштейнів, скоб і саморізів, після цього вони встановлюються на мауерлат.

 

• Спочатку встановлюється перша і остання кроквяні конструкції, орієнтуючись на які можна виконати решті монтаж стропильних ферм своїми руками з високим ступенем точності.


Источник: yaydom.ru

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво двосхилим Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Відео
  3. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Фото