Мансардний дах своїми руками: будуємо покроково, відео і пристрій

Январь 29, 2015 – 09:52

высота мансардного окна в зависимости от угла наклона крышиБудуємо mansardnuû даху Своїми руками

 

Mansardnaâ дах Своїми руками postroennaâ над будинком дозволяє збільшити Загальна площа цільового посудини з мінімальним finansovymi vloženiâmi.До числа найбільш популярних варіантів відноситься двухскатная ламана дах, технологія монтажу якої не відрізняється складністю.

 

Розробка проекту

 

"Зламавши» покрівельні скати під різними кутами, можна збільшити обсяг простору під мансардним дахом.Ламана конструкція, як і інший вид мансардного покрівлі, масивніше і важче стандартної щипцевій даху, що слід враховувати при обладнанні мансардного поверху в процесі реконструкції будинку.Попередньо необхідно обстежити стан фундаменту і стін споруди, щоб визначити, чи зможуть вони витримувати підвищені навантаження.Якщо пристрій масивної мансардної конструкції планується на етапі підготовки до будівництва своїми руками, це має бути враховано при розробці проекту фундаменту і стін будинку.

 

До створення проекту мансардного даху слід поставитися уважно, так як похибки в розрахунках або неправильно підібрані параметри елементів кроквяної системи можуть привести до пошкодження самого даху, а в деяких випадках і стін будинку, в процесі експлуатації.

 

Розробка мансардних дахів проекту рекомендується doverit Professional.Також є можливість скористатися спеціальними комп'ютерними програмами, за допомогою яких виконується розрахунок оптимального кута нахилу даху та інших параметрів.Всі розрахунки виконуються згідно з документом СНиП «Навантаження і впливи».

 

При виборі проекту мансарди, будівництво якої можна здійснити своїми руками, в першу чергу необхідно звернути увагу на залежність параметрів приміщення від кута нахилу покрівлі.Житлове приміщення повинно мати висоту більше 2, 2 метрів. монтаж п образных ферм на крыше Якщо скати даху прямі, то кут їх нахилу серйозно впливає на ширину приміщення.

 

Ламана мансардна покрівля дозволяє максимально розширити приміщення, забезпечивши необхідну висоту стель по всій його ширині.При цьому бічні (нижні) крокви розташовуються під кутом близько 60 градусів, а кут нахилу верхніх можна вибрати на свій розсуд, виходячи з естетичних уподобань, а також снігових і вітрових навантажень, характерних для району будівництва.

 

Покрівельний торти та інші предмети

 

Sobiraâs Своїми руками виконати mansardnuû krovlû, необхідно predusmotret в проект Використовуйте Де inyh або матеріали для монтажу покрівельного Piroga. До їх складу входить:

 
   
 • гідроізоляція;
 •  
 • пароізоляція;
 •  
 • утеплювач;
 •  
 • покрівельний матеріал.
 •  

Источник: jpistes.net

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Полікарбонатні теплиці: чи варто, і скільки коштує? (5) - Postimees
Ще один її плюс полягає в тому, що теплиця з таким дахом більш стійка, а на плоскій поверхні скатів сонячні промені відбиваються не так сильно.Форма «стрілка» - це ..


Похожие страницы:

 1. Будівництво Кам'яного Будинки Своїми Руками
 2. Будівництво Канадського Будинки Своїми Руками
 3. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками