Февраль 8, 2015 – 10:31
какой кровельный материал выбрать?  
   
 • Двосхилий дах являє собою два прямокутники, з'єднані верхніми гранями, створюючими два фронтону у вигляді трикутників.При цьому довжина скатів може бути різною, в результаті чого фронтони можуть приймати вигляд неправильних трикутників.Будівництво двосхилим даху своїми руками не представляється складною справою, а наявність горища дозволяє мати приміщення для зберігання непотрібних речей або для влаштування зайвої кімнати.
 •  
 • Вальмові даху як двох - так і чотирьохскатні складаються з набору трапецевідних площин схилів і трикутників, зазвичай розташованих вгорі фронтонів.Іноді такі дахи називають датськими. Цей тип покрівель увазі пристрій мансарди, яка може служити додатковим житловим приміщенням, якщо її якісно утеплити.Їх зведення значно складніше, ніж пристрій двоскатних покрівель, але цілком під силу тому, хто зважився побудувати Щурів Своїми руками.
 •  
 • Ŝipcovaâ дах і mnogoskatnaâ можуть бути об'єднані в одну групу, так як їх практичне конструкція ідентична.Але зведення такого типу покрівель значно важче всіх інших, так як припускає безліч конструктивних доповнень і складних з'єднань, як в кроквяної системі, так і при влаштуванні покрівельного покриття.
 •  
 

Підготовчі роботи

 

Крім того, щоб вибрати тип даху, потрібно ще подумати яким матеріалом буде покриватися дах - від цього залежить яку кроквяну систему використовувати.Вага будь-якого покрівельного покриття надає певний тиск на кроквяну систему, створюючи різні навантаження, тому необхідно передбачати способи кріплення елементів покрівлі, необхідність додаткових, що підсилюють кроквяну систему, конструкцій.

 

Кращий варіант розрахунку необхідного матеріалу для кроквяної системи і всього покрівельного покриття - це мати перед очима креслення даху.А для тих, хто будує дах будинку своїми руками, просто необхідність.На кресленні, для кращої наочності, можуть бути винесені вузли з'єднань кроквяної системи, підсилюють конструктивні елементи.


Источник: novakrovlya.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо Будинок своїми руками!
Будуємо Будинок своїми руками!
Плоский дах своїми руками
Плоский дах своїми руками
Будинок своїми рукамі.avi
Будинок своїми рукамі.avi

Глава Ненецького автономного округу зустрівся з керівниками регіональних ЗМІ - Neftegaz.RU
Vozvraŝaâs до початку переговорів з rukovoditelâmi SMI, глава НАО Ë CTO на готовий представити широкі зв'язки з громадськістю основних напрямків у регіоні найближчим часом desâtiletie розвитку, поділитися своїм myslâmi, хтось Бачення dalnejših perspektiv райони з Каздим его жителів.«Для мене дуже ..

На кордонах часу і світів - Газети сайту Kalužskoj поле "Новости"
Моя єдина podstavlâem боку, Golovy.Коли потрібно, Він посилає і таких чудових людей, як Павло Риженко.До цих пір не можу повірити, що його немає, - поділилася Поліна Олегівна.- Два з половиною роки тому було прийнято рішення будувати справжній музейний комплекс.

На будівництво храму в Берді за один день пожертвували майже 50 000 рублів жителі Бердська - Kurer.Sreda.Berdsk
Я щасливо, вже зараз у нас є гроші для залізним дахом - vosklicaet berdskogo жителів села Вега Олександр Lazorskij.- От би ще й допомогу фахівців для будівництва покрівлі, але це, напевно, нереально, у будівельників зараз гаряча пора.

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Відео
 2. Будівництво Дахи Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Фундаментів Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео