Март 2, 2015 – 12:04

Четырехскатная крыша своими рукамиVozvedennaâ Своїми руками četyrehskatnaâ дах створює архітектурне обличчя і захищає будівлю від його raznoobraznyh атмосферного vozdejstvij.

 

Будинок з четирехскатной дахом поєднує в собі відносну простоту конструкції покриття і привабливий зовнішній вигляд.

 

Така покрівля має чотири похилих площині - ската.

 

Оптимальний підбір типу покрівлі дає можливість ефективного використання коштів при її спорудженні.

 

Чотирьохскатна покрівля не передбачає наявності фронтонів, що в деякій мірі спрощує її монтаж, і не вимагає додаткових витрат на матеріали для стін.

 

У зв'язку з відсутністю жорстких фронтонів, є несучими елементами, щоб правильно побудувати чотирьохскатну дах - необхідно забезпечити необхідну, згідно розрахункам, надійність її конструкції.

 

Перед тим, як зробити чотирьохскатну дах, давайте розглянемо основні її види та їх пристрій.

 

Види чотирисхилих дахів

 

До цього типу покрівель належать:

 

Шатрова

 

Схема полувальмовой крыши Шатрова покрівля - одна з найбільш економічних, але водночас і найскладніших у зведенні скатних дахів.

 

Економити на матеріалі для будівництва дозволяє застосування для системи крокв відносно коротких балок і відсутність фронтонів.

 

Будівництво шатрової покрівлі своїми руками - значно складніше завдання, ніж пристрій одно-або двосхилим даху.Шатрова чотирьохскатний дах являє собою піраміду з чотирма гранями.

 

Скати у вигляді рівнобедрених трикутників сходяться в центрі конструкції у верхній точці.Підстави трикутників утворюють квадрат або прямокутник.

 

Пристрій певного ухилу скатів дає можливість якісного і надійного відводу води.

 

Valmovaâ

 

Valmovaâ četyrehskatnaâ дах obladaet дизайн Своїми osobennostâmi.Два prodolgovatиh Тіоне imeюt konfiguraciю trapecii.

 

Два інших діапазонів - valьmи, з vиpolnяюt побачив naklonnиh treugolьnikov.Мансардні і слухові вікна при такому рішенні покриття робляться безпосередньо на скатах.

 

Конструкція вальмовой чотирьохскатного даху найчастіше викликає певні складнощі, тому що включає кроквяну систему з крокв різних типів:

 
   
 • діагональних (накосних);
 •  
 • Центральних (рядових);
 •  
 • Кутових (зовнішніх).
 •  
 

Особливо, вибір вальмовой покрівлі оптимальний для місцевостей з великими вітровими навантаженнями.

 

Poluvalmovaâ

 

Ось як характеризує тип конфігурації Скатов покрівельні lomanaâ, що складається з трикутної площини у верхній частині і trapecievidnoj НИЖЧЕ.

 

Полувальмовая чотирьохскатний дах, завдяки чіткому позначенню кордону поверхів, надає будівлі оригінальний зовнішній вигляд.


Источник: kroemsami.ru

Возможно, вам понравится:

Вальмовий дах - робимо своїми
Вальмовий дах - робимо своїми

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво Літнього Будинки Своїми Руками
 2. Будівництво вальмових Дахи Своїми Руками
 3. Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками
 4. Будівництво Літньої Веранди Своїми Руками