Март 26, 2014 – 11:25
крыша  

Дах. Побудувати своїми руками?

 

У даній статті ми знову поговоримо про двоскатних дахах будинку на цей раз з похилими кроквами.

 

Двосхилий дах з похилими кроквами.

 

Думаю, багато хто чув, що дах може мати крокви наслонние і висячі, але не всі розуміють, в чому між ними різниця.

 

Отже, наслонние крокви мають дві точки опори по краях.Тобто нижній кінець крокви спирається на мауерлат (або балку перекриття), а верхній кінець спирається на коньковий брус, який в свою чергу або лежить на середній несучій стіні будинку, або спирається на неї через стійки (якраз такий випадок буде описаний в цій статті).

 

мають точку опори тільки внизу. Тобто нижні кінці крокв спираються або на мауерлат, або на балки перекриття, а верхні кінці суміжних крокв впираються один в одного.Середньої несучої стіни тут немає.

 

коробка дома Переходимо до нашого прикладу. Припустимо, ми маємо цегляну коробку будинку 8х9 метрів (див.рис.1). Товщина зовнішніх стін 51 см (в дві цеглини). Посередині будинку розташована цегляна несуча перегородка товщиною 25 см (в один цегла).Перекриття будуть по дерев'яних балках, тому цього достатньо. Якби перекриття були з пустотних плит, перегородка тоді була б товщиною 38 см (у півтора цегли).Фронтони теж викладені товщиною 25 см.

  мауэрлат  

Малюнок 1

 

Припустимо, що будинок розташований в Ленінградській області.Сума снігового і вітрового навантажень дорівнює 196 кг/м2. Кут нахилу скатів складає 30 °. Під дахом у нас буде холодне горище.Покрівля - м'яка черепиця (навантаження від неї 15 кг/м2).

 

мауэрлат 2 Хочу зауважити, що дана конструкція даху є найоптимальнішою для нашого російського клімату (принаймні, більшої її частини).Чим це обумовлено?

 

По-перше, проста форма (без ребер і ендовах) з прийнятним кутом нахилу скатів.Кут досить великий для повного захисту від дощової води, і досить маленький (при використанні м'якої покрівлі), щоб взимку на скатах затримувався сніг, забезпечуючи дуже добру додаткову теплоізоляцію будинку.


Источник: stroyu-dom-sam.ru

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Мезонін
  2. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
  3. Будівництво Лазні Своїми Руками Дах
  4. Будівництво Туалету Своїми Руками