Январь 10, 2015 – 19:51

Основним завданням будь-якого гаража є захист і збереження транспортного засобу. Безпека вашого майна залежить від якості будівництва і, звичайно ж, якості гаражних воріт. Конструкція повинна бути міцною, особливо, якщо перед будовою немає місця для стоянки, і ворота відкриваються на дорогу.

Багато користуються послугами дорогих фахівців, не усвідомлюючи, що всі роботи по облаштуванню гаражних воріт можна виконати і самостійно. Щоб виготовити надійні ворота для гаража своїми руками, досить ознайомитися з основними етапами робіт і обзавестися певним інструментом.

Ворота для гаража своїми руками. Етапи виготовлення

За твердженнями експертів, найбільш простим і надійним типом воріт вважаються металеві вироби. Це означає, що для роботи вам знадобиться профіль, металеві листи та куточки зі сталі.

На першому етапі виготовляється рама воріт, яка складається із зовнішнього і внутрішнього каркасів. При виготовленні каркасів використовується сталевий куточок 6,5*6,5 див.

Необхідні інструменти

Болгарка;
Рулетка;
Зварювальний апарат;
Косинець;
Рівень.
Виготовлення воріт для гаража своїми руками

Наріжте з металевого кутика деталей необхідного розміру. Після цього розкладіть на рівній поверхні всі заготовки так, щоб вийшла необхідна рама. Намагайтеся не допускати перекосів і переходьте до зварювання.

каркас для воріт
Каркас для воріт.

Формувати каркас краще з допомогою рівня, перевіряти кути косинцем. Постарайтеся зробити зварювальний шов максимально якісним - конструкція повинна витримувати вагу розпашних воріт. Ворота для гаража своїми руками будуть притискатися до рами дуже щільно. Таким чином, шви необхідно добре відшліфувати за допомогою болгарки. Аналогічно виготовляється внутрішня рама.

В якості каркасу для воріт може використовуватися профільована труба розміром 6*2 див.

профільована труба розміром 6*2 см
Профільована труба розміром 6*2 див.

Дверну раму укладають лицьовою стороною, після чого по уровняю виставляється профтруба.

Між рамою і каркасом повинен залишатися невеликий зазор, який можна зробити, скориставшись вкладишами. Приваривши профтрубы, можна приступати до виготовлення стулок. Вам знадобиться металеве полотно за розміром гаражних стулок, товщина - до 3 міліметрів.

Стулки йдуть трохи внахлест (на 1-2 см). Спершу лист закріплюють на воротном каркасі. Для цього його прихоплюють знизу на кількох дільницях. Далі обрізаємо обшивку для правої стулки. Лист металу не повинен доходити до крайової лінії профільованої труби на 2 сантиметри. Перевіривши всі розміри, можна приступати до процесу фінішної зварювання.

Радимо приварити лист по кутах і в центрі кожної із сторін. Це дозволить досягти більшої стійкості (під час зварювання лист не буде ковзати по каркасу). Точки зрізаються після завершення всіх маніпуляцій. Якщо опустити цей етап, то який з кутів полотна ризикує вигнутися назовні, а це в свою чергу призведе до необхідності проведення додаткових робіт кувалдою.


Похожие страницы:

  1. Відкидні ворота своїми руками
  2. Будівництво гаража своїми руками
  3. Прес для гаража своїми руками
  4. Побудувати Дах Своїми Руками
  5. Двері гармошка своїми руками