Март 11, 2018 – 17:28

В більшості випадків помилки відбуваються ще на першій стадії будівництва цегляних або дерев'яних будинків. Деякі недоліки в майбутньому вже можуть не підлягати коригуванню, а ті помилки, які підлягають виправленню, будуть коштувати дуже дорого.

Основна помилка полягає в тому, що забудовник вірить буклетик будівельних компаній, в яких вказується вартість будинку під ключ. І, виходячи з розрахунку запропонованої суми, клієнт користується послугами даної фірми.

Пакеты с логотипом заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ви хочете дізнатися, а в чому ж полягає інтрига? А в тому, що зазначена вартість даної будівельної компанії є лише ціною за зведення коробки. А оскільки зведення цегляних або дерев'яних будинків не закінчується на будівництві коробки і даху, то реальна ціна будинку буде набагато більше.

Розрахувати справжню вартість пропонованого будинку досить легко. Для цього слід до вказаної ціни додати вартість оздоблювальних робіт, витрати на оренду спецтехніки і проведення комунікації, коротше кажучи, зазначену вартість в буклетик потрібно помножити на 3 і вийти приблизна ціна майбутнього житла.

Черговою помилкою, яку здійснюють забудовники, є розмітка. Необхідно усвідомити одне правило, що розміри можна розрахувати по стінах будівлі, по фундаменту і по осях будинку. Тобто бувають або зовнішні розміри, або внутрішні. Тому, дуже важливим моментом є вивчення креслень майбутнього житла. Але найстрашнішою помилкою все ж вважається неправильно певне підґрунтя і фундамент. Такі промахи будуть коштувати величезних прикрощів, тому, для організації фундаменту краще звернутися до професіоналів.

Не забувайте про гідроізоляції будівлі, в іншому випадку у Вас виникнуть чималі проблеми. Наприклад, без гідроізоляції, тала, грунтова і дощова вода буде проникати на стінки фундаменту, а, отже, огороджувальні конструкції відволожаться і загинє.

Також, належним чином поставтеся до спорудження димоходу. Адже те, що опалювальні прилади слід ізолювати, знають всі, а ось димоходи більшість людей не беруть до уваги, оскільки цегла є вогнестійким матеріалом. У зв'язку з цим, цегляний димохід монтують близько легкозаймистих конструкцій, а це може призвести до нещасного випадку. Адже в ньому збирається сажа, а вона може стати причиною загоряння, оскільки вона легко запалюється.


Похожие страницы:

  1. Стандартные ошибки в строительстве
  2. ​Холодильні камери стандартні
  3. ​Теплолічильники для квартир
  4. Ракушняк в будівництві