Устрій сонячних батарей
Сучасний світ надає можливість будь-якому охочому зібрати свій власний незалежний джерело електроенергії на сонячних батареях. У науковій літературі такі батареї звуться фотоелектричних панелей.
Так, обладнання це досить дороге, але його вартість компенсується безкоштовної електроенергією. Важливу роль відіграє і той факт, що сонячні батареї є екологічно чистим джерелом електроенергії.
До того ж за останнє десятиліття вартість сонячних панелей впала в десятки разів і продовжує падати. А це відкриває великі перспективи в їх застосуванні.
Качественные солнечные батареи Вы можете приобрести на сайте sunbeam.dp.ua по самой выгодной стоимости на сеголняшний день.
Сонячні елементи здебільшого виробляються з кремнію. Він відрізняється високою вартістю, через що і енергія, що отримується за допомогою сонячних батарей, відрізняється дорожнечею.
Фотоелектричні перетворювачі бувають двох видів: на базі монокристалічного кремнію і з полікристалічного кремнію. Їх відрізняє технологія, по якій вони зроблені. У монокристалічних ККД становить 17,5%, а у полікристалічних - 15%.
Один з найважливіших техпараметрам сонячної батареї - корисна потужність. Вона впливає на показники економічності батареї. Визначається корисна потужність через вихідний струм і напруга. А ці параметри в свою чергу залежать безпосередньо від інтенсивності сонячного світла, який падає на батарею.
Електрорушійна сила кожного окремого сонячного елемента не буде залежати від площі, але вона буде істотно знижуватися при нагріванні батареї від сонця, причому зниження становитиме близько 0,4% на кожен градус. Вихідний струм залежить від розміру сонячних елементів і інтенсивності сонячного світла. Потужність, що, як і зарядний струм, буде істотно знижуватися в похмуру погоду, так як батарея буде віддавати набагато менше струму.
Сонячна батарея являє собою поверхню, що складається з окремих сонячних елементів, з'єднаних послідовно і паралельно, щоб підвищити вихідні параметри, тобто струм, потужність і напруга. Послідовне з'єднання дозволяє збільшити показник вихідної напруги. Паралельне з'єднання збільшує величину вихідного струму.
Похожие страницы: