Апрель 25, 2017 – 07:21

Натяжні стелі - складна інженерна конструкція, яка користується все більшою популярністю. Дані конструкції стають все доступніше за ціною, а тому привабливіше для споживачів з різним достатком. Щоб точно розрахувати вартість установки і самого полотна, необхідно дотримуватися кількох простих правил.
З чого почати

Перш за все, слід визначитися з дизайнерським рішенням: який саме натяжна стеля краще. Саме від вибору конструкції буде залежати складність його розрахунку. Не менш важливий показник - площа приміщення. Його можна подивитися в технічному паспорті або обчислити самостійно. Щоб виконати цю операцію, потрібно виміряти ширину і довжину кімнати. Утворені значення слід помножити один на одного. Підсумкова цифра покаже площа приміщення.

Вам необходимо перевезти диван? По ссылке Вы можете узнать ориентировочную стоимость доставки.


Крім перерахованих позицій при розрахунку натяжних стель необхідно врахувати наступну інформацію:

висота кімнати;
майбутнє освітлення приміщення;
наявність труб, які йдуть в поверхню;
підставу для кріплення полотна;
кількість кутів в кімнаті.

На сайтах компаній, які займаються установкою і виробництвом натяжних потолотен, присутній спеціальний калькулятор для розрахунку вартості. Досить внести всі значення і в підсумку вийде приблизна ціна таких конструкцій. Розрахунок ускладниться, якщо клієнт прийме рішення декорувати поверхню. В такому випадку необхідно з'ясувати ціну за один квадратний метр покриття і окремо вартість ускладнюють виробів (ефект зоряного неба, яруси, фотодрук та інші елементи).


Похожие страницы:

  1. Багетная мастерская
  2. Ремонт квартир під ключ
  3. ​Вибір і види натяжних стель
  4. Мокра стяжка підлоги