Март 15, 2017 – 10:22

Екотестер

Універсальний прилад, який об'єднує дозиметр з Нітратоміри. Досить точний, швидкість проведення вимірювань не перевищує 20 секунд.
Вологомір

Аналізатор вологості необхідний інструмент на будмайданчику, в багатьох виробництвах, побуті. З його допомогою вимірюється кількість води в атмосфері, твердих (дерево, цегла, гіпсокартон), сипучих (пісок, цемент, алебастр) матеріалах.

За принципом дії вологоміри діляться на:

Вы можете приобрести оригинальный манометр цена, цена которого Вас приятно удивит.


надвисокочастотні - вимірюють різницю електричних властивостей сухих субстанцій та води (ослаблення проходить СВЧ-сигналу, в порівнянні з еталонним дає рівень наявності вологи);
інфрачервоні - визначають ступінь відображення ІК-сигналу від влагосодержащих матеріалу.

вимірювач шуму

Шумоміри зазвичай використовуються на виробництві, різними контролюючими інстанціями (наприклад, санітарно-епідемічними станціями), для визначення рівня. Існують певні звукові норми, перевищення яких може завдати шкоди здоров'ю людини. Принцип дії портативних або стаціонарних пристроїв заснований на перетворенні звукових коливань в електричний сигнал.
вимірювачі відстані

Ще один широкий клас устаткування, що включає оптичні (наприклад, нівеліри) і лазерні вимірювачі. Дія останніх засноване на вимірі часу за яке світловий імпульс проходить відстань до об'єкта і назад.


Похожие страницы:

  1. Преимущества игры на реальные деньги
  2. Двері гармошка своїми руками
  3. Травертин в дизайні будинку