Февраль 3, 2015 – 10:34

Гаражний прес являє собою верстат, призначений для проведення робіт по рихтуванню, стиску, запресовуванні підшипників, гнуття листового матеріалу і проведення інших слюсарних робіт.


Прилади, які використовуються сьогодні для виконання вищевказаних маніпуляцій, мають компактну і просту конструкцію, чим і відрізняються від громіздких гідравлічних пресів, популярних в промисловості. Для робіт, які зазвичай виконуються в умовах гаража, буде достатньо зусилля в десять-двадцять тонн. Крім усього цього прес для гаража своїми руками повинен відповідати певним характеристикам, таким як наявність манометра, хід поршня, вага, розміри, особливості станини і т. д.


Типи пресів для гаража

Прес для гаража своїми руками
Прес для гаража - ще одне важливе пристосування, яке допоможе вирішити велику кількість завдань. Постарайтеся виконати її якісно.

Зазвичай прес для робіт в гаражі використовує привід. Іншими словами, в його конструкції може застосовуватися ручний або гідравлічний насос, підбирається до силового циліндру за кількістю масла. Крім того, виділяють пневмогідравлічні преси, в яких застосовується пневматичний поршень. При підключенні стисненого повітря цей поршень нагнітає в циліндр масло. В окремих моделях пристроїв для зручності обладнується пневмопедаль. Основним мінусом виробів такого типу називають потреба в стислому повітрі.

Гаражний прес за методом виконання може бути настільним або підлоговим. Настільне обладнання відрізняється зручністю в роботі і компактністю. Конструкція підлогового типу має великі параметри, а тому, для неї потрібно більше місця.

Особливості виготовлення преса для гаража своїми руками

Щоб створити прес для гаража своїми руками, необхідно чітко знати технологію, мати під рукою певні матеріали та інструменти.

Інструментарій

Швелер;
Болти з гайками;
Труба прямокутна;
Металеві куточки;
Домкрат;
Дверні пружини.
Придбання металевих виробів можна здійснити на будь металобазі, підібравши потрібні параметри серед залишків неліквідів. Тут ці матеріали будуть коштувати набагато дешевше.

Роботи проводяться тільки за кресленням. Радимо підшукати в Інтернеті відповідну схему преса, працювати з нею буде набагато зручніше.

На першому етапі в куточках і швеллерах просвердлюються спеціальні отвори. Після цього прес збирають з металевих заготовок із застосуванням кріпильних виробів. Головну роль у всій конструкції буде грати пляшковий домкрат. Основне його завдання - вироблення зусилля пресування.

Домкрат встановлюють на переміщуються столі. Виріб можна в будь-який момент зняти з преса і застосувати за основним призначенням. Що стосується рухомого робочого столу, то він утримується на двох пружинах від дверей. Знизу до нього кріплять гриб мосту, який грає роль штока. Гриб кріпиться за допомогою болтів М8. Для створення верхньої частини знімача до високої гайці під шпильку необхідно приварити дві металеві смуги 4*0,4*6 див. Гачки знімача приварюють до шпильок.

Конструкція такого типу максимально простий, прес для гаража своїми руками можна при необхідності розібрати і перевезти в інше місце.


Похожие страницы:

  1. Відкидні ворота своїми руками
  2. Ворота для гаража своїми руками
  3. Двері з дерева своїми руками
  4. Двері гармошка своїми руками