Март 28, 2018 – 18:39

Поліуретанова наливна натовпів своїми технічними характеристиками поліуретанові наливні підлоги перевершують інші види підлогових покриттів. З огляду на своїх технічних характеристик такі підлоги дуже затребувані. Так чому ж це підлогове покриття так популярно і затребуване про це ми і поговоримо в цій статті.

Технічні характеристики

Качественные токарные станки Вы можете купить на сайте http://stanki-import.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшняшний день.

- Товщина нанесеного шару становить від 75 до 99 мкм.

- Пропорція складу суміші становить 100 частин базового компонента і 31 частина спеціального затверджувача.

- Поверхня, призначена для покриття поліуретановими статями повинна мати температуру від 6 до 45 градусів вище нуля.

- Життєздатність готового розчину становить півтори години.

- Витрата вихідного матеріалу на 1 шар складає 250 г / м2.

- Отверждение готових покритих підлог починається протягом 13-14 годин.

- Ходити можна буде навпіл після закінчення 48-ої години.

- Другий шар поліуретанових наливних підлог можна наносити на перший шар після 12 годин.

- Повне затвердіння покриття настає через 12 діб.

- Такі підлоги можна експлуатувати при температурі від -24 градусів за Цельсієм до +95 градусів за Цельсієм.

Сфера застосування поліуретанових підлог

Промислові полімерні підлоги застосовуються в лікарнях, на стадіонах, в торгових центрах, в заводських цехах, в підземних гаражах, в офісах, клубах і барах, у виставкових залах, навчальних закладах, в лікувально-профілактичних установах. Цей вид статі екологічно чистий, міцний, стійкий до стирання при великій прохідності, не слизька, йому не страшні підвищені механічні навантаження.

Технологія нанесення поліуретанових підлог

Перш ніж нанести поліуретанове покриття необхідно провести підготовчі роботи. Для цього з поверхні підлоги, призначеної для покриття, видаляється весь механічний сміття. Потім використовуючи будівельний пилосос, з поверхні видаляють що залишилася пил. Гарантують підготовлену поверхню. Після цього приступають до наступних робіт. Розводять розчин полімерного складу за інструкцією, потім виливають розчин на поверхню підлоги. При покритті великих площ базовим шаром поверхню підлоги розбивають на секції і заливають кожну секцію окремо, при цьому рівномірно розтягують суміш спеціальним ракелем. Цей інструмент регулює товщину нанесеного шару і робить поверхню рівною. Після нанесення базового шару після закінчення 16 годин можна наносити другий шар наливної підлоги. При необхідності в розчин, призначений для другого шару, додаються спеціальні барвники.


Похожие страницы:

  1. Полиуретановый наливной пол
  2. Преимущества наливного пола
  3. Поліетиленова теплична плівка
  4. Як влаштована тепла підлога