Июнь 14, 2018 – 18:42

Уже кілька років в Україні набирає обертів використання пластикових сіток в господарських цілях. Завдяки їх властивостями, вони успішно замінюють вироби з твердих матеріалів, при цьому вартість мереж набагато нижче класичних аналогів.

Зараз розроблено безліч видів мереж з різним цільовим призначенням. Сітка пластикова використовується для зведення: зборів, загороджень всередині ділянки, підтримуючих конструкцій для овочів.

Качественную полимерную сетку Вы можете купить на сайте http://setki.rodonit.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види пластикових сіток

Зрозуміло, різні пластикові сітки виготовляються виходячи з вимог до подальшої експлуатації. Єдиного рішення для різних ситуацій немає, тому розповімо детальніше про те, для чого ж варто купити пластикову сітку?

Сітка пластикова садові

Важко знайти хоча б один город, на якому немає грядок з огірками. Це, по-справжньому, народний овоч, який постійно користується попитом. Про це знають і приватні фермери, які запускають цілі огіркові плантації.

Для нормального зростання огірків, над грядкою натягується сітка пластикова для саду. Також, шпалерна сітка (а саме таке її правильна назва) може використовуватися на баштанах, для трояндових кущів і інших витких рослин.

Якщо говорити про те, як сітка садові пластикова допомагає рослинам і чому взагалі потрібно її купувати, то ось список її переваг:

Збільшення врожайності. Доведено, що мережа пластикова гарантує приріст в 30-40% врожаю, за рахунок збільшення кількості світла, повітря і тепла.

Збереження плодів. Якщо плід лежить на землі, то перепад температур і висока вологість провокують процес гниття. Підвішений стан дозволяє уникнути цього і отримати тільки якісний продукт.

Збільшення швидкості збору врожаю і спрощення процесу. Якщо раніше доводилося під бадиллям шукати овоч, то тепер все на виду.

Звільнення простору між грядками.

Пластикова сітка для огорожі

У розумінні багатьох людей, паркан з пластикової сітки - це щось не надійне. Такий стереотип склався через незнання особливостей даного матеріалу. Насправді, він дуже міцний і пошкодити його без інструментів фізично неможливо.

Де застосовується пластикова сітка для огорожі:

Між участковое загородження.

Поділ ділянки на різні зони для спрощення орієнтації на місцевості.

Захист від домашніх тварин.

Виготовляється пластикова сітка для огорожі з товстих полімерних ниток. Завдяки своїй гнучкості і міцності, розрізати її можна тільки гострим інструментом. Її не пошкодити ні вручну, ні іклами тварин, ні кігтями птахів.

На відміну від традиційних загороджувальних матеріалів, пластикові сітки для огорожі не вимагають найму будівельників. Від Вас буде потрібно вкопати кілька стовпів, озброїтися ножем і декількома хвилинами вільного часу. В результаті, конструкція будь-якої складності буде готова за короткий час і зі стисненим бюджетом.

Вольєрного сітка захисна пластикова

Сітка пластикова для огорожі даного типу застосовується для ізоляції домашньої худоби і птиці. Їх існує кілька видів, тому як кожен вид тварин вимагає сітку з різним діаметром отворів.

Основною перевагою вольєрів з сіток є простота монтажу і низька вартість. Завдяки гнучкості, сітка для огорожі пластикова дозволяє більш раціонально розподіляти простір і розмістити більше різних тварин по одній території.

Газонна сітка полімерна

Дані пластикові сітки призначені для захисту газону від ерозії, шкідників, витоптування та інших зовнішніх шкідливих факторів. Вона цілком здатна підтримувати важкі рослини і навіть підходить для будівництва невеликих садових сільгосп будівель.

Пластикова сітка ромб

Фактично, дана сітка рабиця пластикова є універсальною. Основне її перевага в ромбовидних осередках. Таке рішення ніяк не відбивається на міцності, а нестандартний вид осередків просто більш естетично привабливий.

Москітна пластикова сітка, купити яку варто для захисту вікон і дверей від комах

Як зрозуміло з назви, основною метою такої сітки є захист житла від комарів і інших шкідників. Вона має дуже вузьке перетин, якого вистачає для пропуску повітря, але при цьому воно не пропускає москітів.


Похожие страницы:

  1. ​Як перетворити балкон в місце для посиденьок з друзями
  2. Розрахунок ціни натяжних стель і особливості замовлення
  3. ​Полимерная сетка — лучший материал для хозяйственных заграждений