Ворота своїми руками

Декабрь 22, 2014 – 06:11
 

Ворота профнастилу Своїми руками

 

Один з популярних будівельних матеріалів - профнастил.Він міцний і може похвалитися високою тривалістю служби.Зроблено він з металу, зовні виглядає як профільований лист, виготовлений із сталі і минулий гарячу оцинковку.Саме завдяки обробці профнастил придбав такі чудові якості.Зверху профнастил обов'язково покривається полімерним шаром різних кольорів з метою захисту від негоди (морозу, сонячних променів, дощу і снігу).
Рішення побудувати ворота з профнастилу - це сучасно і недорого, а також дуже зручно.Причому це відмінний варіант і для котеджу, і для дачі, і дл будь-якого підприємства.Знадобиться всього лише зварювальний апарат і мінімум інструментів, 1 помічник і невелика кількість вільного часу.
Насамперед, вибирається різновид воріт: розстібні, поворотно-підйомні, відкатні або ворота гаражного типу.Важливо знати, що у ворота з профнастилу можна врізати хвіртку і дверцята.
Проводять розмітку ділянки, далі встановлюють кутові стовпи.Для цього бурять яму 1 метром глибиною з діаметром 20 см, вбивають у землю приготований стовп і заливають цементом.
Між стовпами натягають мотузку і намічають місце для інших стовпів.Необхідно не забувати, що потрібно залишити прорізи для хвіртки і воріт.Між стовпами рекомендується робити відстань не більше 2, 5 метрів, виходить, потрібно пробурити 20 ям з глибиною 1, 2 метра.
Перевіривши висоту всіх вершин стовпів за допомогою будівельного рівня, зачистивши і пофарбувавши іржавих або незабарвлені стовпи, приступають до їх цементування.Всі ці операції забезпечать довговічність і міцність на довгі роки. Вгорі кожного стовпа є сенс розмістити заглушку, щоб не відбувалося руйнування від снігу і дощу.
Далі приварюються поперечки, не забуваючи перевіряти їх паралельність і однакову висоту.Після охолодження зварених місць, їх зачищають і фарбують. Потім настає найголовніший момент - установка перекриттів з профнастилу.Збирається каркас воріт, листи кріпляться внахлест на одну смужку, а прикручуються саморізами по металу.Не рекомендується робити багато отворів.  
На закінчення приварюються петлі до стовпів, фарбуються зварні шви і ставляться засуви.Каркас навішується на стовпи, і фарбуються подряпини. Необхідно обов'язково переконатися, що стулки легко відкриваються і закриваються, рухаються плавно і не скриплять.


Источник: www.liveinternet.ru

Возможно, вам понравится:

розрахунок пальового фундаменту
розрахунок пальового фундаменту
Стрічковий фундамент своїми
Стрічковий фундамент своїми

Рубен Оганесов, керівник Головного управління з інформаційної політики у ранзі міністра: Медійний простір відображає поліпшення в.. - Підмосков'ї Справжнє
Якщо sgorel додому, побудувати новий SIL і засоби її чоловік не dostanet...

Похожие страницы:

  1. ​Що таке табличка "Не паркувати"?
  2. Как купить голоса в Интернете?
  3. Строительный домик из бытовки
  4. Травертин в дизайні будинку