Январь 16, 2015 – 08:59
Обустройство гаража своими руками Придбання автомобіля неминуче призводить до підйому питання про облаштування гаража.Самостійне облаштування гаража дає виняткову можливість створити гаражне простір з максимальними зручностями, причому сам процес дозволить відчути себе справжнім і турботливим господарем.  

Будь гараж повинен бути не просто сховищем машини, а й автомайстерні, що просто зобов'язує наявність вільного правильно розподіленого простору і наявності спеціального обладнання і пристроїв.З цього випливає, що облаштування гаража має починатися з розподілу простору.

 

Розподіл гараж з його obustrojstve

 

Обустройство гаража своими руками Будь гараж, навіть коли bolših пропорції завжди потрібні всі подальше простір для зберігання "більшої" речі, просто poetomu žiznenno повинні Розташування до Іззат цій галузі.

 

Щоб правильно виконати облаштування гаража своїми руками необхідно застосувати метод ущільнення.Для цього всі простір, не заважає вільному пересуванню, наповнюється полицями і шафами.Так над стелажами, верстаками, столами і вікнами підвішують шафки або полиці.

 

Варто відзначити, що неприпустимо сильне «ущільнення гаража», і відстань з обох сторін від авто має зберігатися близько 1 м. Обустройство гаража своими рукамиПричому основною робочою зоною, як правило стає далека стінка від воріт.Саме цю стінку можна повністю змусити робочим обладнанням та витратними матеріалами, що додає зручності при техобслуговуванні і ремонті, т.к. все знаходиться під рукою. Тут же встановлюється зарядний пристрій, компресор, основний верстак.

 

Не забувайте ще про одну «мертвій зоні» - це простір над машиною, звичайно, якщо дозволяє висота стелі.Цю зону теж можна обладнати підвісними полицями або стелажем.У цій зоні можна зберігати безліч речей рідко діставалося: лопати, куточки, бруски, навіть лижі і велосипед.Головне виконати підвісний стелаж правильних розмірів, тобто ширина і довжина не повинні перешкоджати вільному підходу до авто та проведення ТО.

 

Часто автолюбителі стоять перед дилемою: «І викинути шкода б / у колеса і складувати ніде».У такій ситуації допоможе оглядова яма - сміливо кидайте їх туди, можливо навіть, надалі вони вам допоможуть зручно розташуватися під машиною під час ремонту.


Источник: postroimka-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Кладка цегли своїми руками
Кладка цегли своїми руками

Україна: patrioty і predateli - Радіо Свобода
Bojcy батальйону "Азов" - Це національностей України, які, vzâv зброєю в руках, otstaivaût Свобода незалежності єдності України.Там є хлопці з різними поглядами, в тому числі є з правими. Нічого поганого в цьому немає, тому що в...

Похожие страницы:

  1. Будівництво Каркасного Сарая Своїми Руками
  2. Будівництво Дерев'яного Гаража Своїми Руками
  3. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками