Статті - Металевий гараж своїми руками

Февраль 7, 2015 – 10:30

Гараж - це не тільки місце для зберігання і обслуговування автомобіля.При необхідності, гараж може використовуватися як складське приміщення і навіть як якийсь культурно-інформаційний центр, клуб за інтересами, де іноді збираються однодумці і під запах смаженої картоплі з шашликами йде бурхливе обговорення того чи іншої події.

 

Гараж може бути «капітальним» і металевим. Термін «капітальний» має на увазі наявність глибокого фундаменту, використання при будівництві плит, шлакоблоку.Металевий гараж може наблизитися до капітального за своїми експлуатаційними характеристиками, якщо підійти до зведення та утеплення належним чином.При цьому вартість зведення такого гаража буде незрівнянно менше, ніж капітального.В умовах сучасного міста, металевий гараж володіє дуже важливою особливістю - його відносно легко демонтувати і перевезти в інше місце, якщо активізуються процеси, пов'язані з «самозахопленої землею».Власникам капітальних будов в цьому плані набагато складніше. Адже такі «самозахоплені» п'ятки присутні майже завжди в хвилинної доступності від місця проживання власника, що безсумнівно, дуже зручно.

 

Як побудувати металевий гараж?

 

Для початку потрібно визначитися з розмірами.Стандартні габарити для такої будівлі наступні: ширина 3, 2 м; висота по конику 2, 4 м; довжина 6 м.Габарити в'їзду (воріт) 2, 5 м в ширину і 2 м у висоту будуть придатними для більшості легкових автомобілів і мікроавтобусів.

 

Основою конструкції гаража буде каркас. Оптимальне все робити це просторовий елемент з куточка.Міцність конструкції буде достатньою, якщо використовувати металевий куточок 3х35мм і більше.Окрім виготовлення з куточків всіх граней каркаса, необхідно через кожен метр-півтора пустити вертикальні ребра жорсткості, а між ними ще й діагональну жорсткість.Гараж з куточка досить поширене рішення, однак профільна труба для каркаса теж може бути використана.Гараж з труби вважається навіть більш міцною конструкцією, тому що сталева труба витримує великі навантаження в порівнянні з куточком.


Источник: www.skladmetalla.ru

Возможно, вам понравится:

Як побудувати гараж своїми
Як побудувати гараж своїми

Україна: patrioty і predateli - Радіо Свобода
Bojcy батальйону "Азов" - Це національностей України, які, vzâv зброєю в руках, otstaivaût Свобода незалежності єдності України.Там є хлопці з різними поглядами, в тому числі є з правими. Нічого поганого в цьому немає, тому що в...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Металевої Альтанки Своїми Руками
  2. Будівництво Кутового Каміна Своїми Руками
  3. Будівництво Каркасного Сарая Своїми Руками
  4. Будівництво Капітального Гаража Своїми Руками
  5. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками