Гараж своїми руками за каркасною технологією будівництва

Июнь 21, 2014 – 14:14

Каркасное строительство гаража своими руками Категорії:

 

Obzavestis приватний гараж не може vkladyvaâ великий актив в його купівлі.Двоє чоловіків швидко побудують каркасний гараж своїми руками, так як ця технологія зведення найбільш доступна і легка.Стандартно розмір будови становить 4х6 м, можна більше, але меншим гаражем користуватися незручно.Треба забезпечити вільний простір для зберігання інструменту, запчастин, комфортного ремонту авто.

 

Міцність каркаса гараж

 

Фундамент под каркасное строительство Технологія karkasnoj Асамблея osuŝestvlâetsâ метод зведення derevânnogo або постійне Ostovi.Менш витратним є брус, але гарну міцність забезпечує металевий каркас.Їх об'єднують наступним способом: кутові стійки, нижній і верхній периметр зварюють з куточка, інші елементи збирають з бруса.Так збільшується міцність і жорсткість гаража, його стійкість до деформаційних навантажень.

 

Фундамент для гаража. Оглядова яма

 

Каркасний гараж має малу вагу, і це дозволяє влаштувати монолітну основу (платформу).Розчищають ділянку землі розміром 5х7 м (надбавка 0, 5 м по периметру).Знімають верхній шар грунту на глибину 30 см. Перед тим, як побудувати каркасний гараж, приймають рішення про наявність оглядової ями. Сборка каркаса из бруса Вона не суттєво удоражівает будівництво, але користь від неї неможливо переоцінити: самостійний ремонт авто без ями здійснити важко.

 

Якщо вона передбачена, по розмітці копають яму, використовуючи лопату або бур з бензиновим мотором.Міцність стін забезпечить цегляна кладка. Здешевити роботи можна цеглою б / у, достатня товщина стін ями - в половину цегли.Кладку здійснюють на будівельний розчин, замішаний у співвідношенні 1:3 (цемент М200: пісок відповідно).

 

На цьому етапі продумують освітлення ями і розташування розетки.Електричний кабель прокладають в гофре під цеглою, виводять на стіни.Вгорі по периметру ями монтують сталеву обв'язку і цементують її.Вона додає жорсткість краях ями, запобігає їх руйнування під вагою машини.

 

Крепление углов металлического каркаса Далі навколо оглядової ями влаштовують монолітний фундамент (Опалубка для монолітного будівництва).На дно підготовленої ділянки насипають піщано-гравійну подушку, товщиною 10 см.Її покривають тонким шаром бетону (3 см). Він потрібен для більш якісного пристрою арматурного каркаса.Для нього беруть прути 8 мм, укладають уздовж і впоперек. Місця перетину фіксують в'язальної дротом.По периметру майданчика встановлюють опалубку, і всю конструкцію заливають бетоном.При цьому треба стежити, щоб він не затікав в оглядову яму.


Источник: osnovam.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного
Будівництво каркасного

Україна: patrioty і predateli - Радіо Свобода
Bojcy батальйону "Азов" - Це національностей України, які, vzâv зброєю в руках, otstaivaût Свобода незалежності єдності України.Там є хлопці з різними поглядами, в тому числі є з правими. Нічого поганого в цьому немає, тому що в...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Каркасного Сарая Своїми Руками
  2. Будівництво Дерев'яного Гаража Своїми Руками
  3. Будівництво Кирпичного Гаража Своїми Руками
  4. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками