Будуємо каркасний гараж своїми руками

Февраль 17, 2015 – 11:04

Каркасный гараж своими руками У даній статті ми розглянемо як побудувати недорогий каркасний гараж своїми руками. В принципі, подібна споруда може використовуватися не тільки для зберігання автомобіля, але і в якості битовки, сараю або інших господарських потреб.Будується він досить швидко і без особливих зусиль, а витрати на нього мінімальні, тому такий варіант ідеально підійде навіть для тих, хто не має досвіду роботи в будівництві.

 

Каркасний гараж своїми руками 6х4 м

 

Обраний гараж має розміри в плані 6х4 м, висота 3 м, ворота гаража металеві, розмірами 2, 8х2, 5 м, фундамент - з / б плита, каркас складається з дерев'яних брусів 100х100 мм, зовнішня обшивка стін - профнастил , покрівельний матеріал - металочерепиця.Розглянемо поетапно будівництво гаража.

 

Підготовка майданчика для будівництва гаража

 

Для початку потрібно вибрати місце будівництва і підготувати будмайданчик, розчистивши її від сміття.На місці майбутнього гаража знімається верхній шар грунту на глибину близько 10 см.Дно отриманої ями засипається піском, ретельно вирівнюється і трамбується. План каркасного гаража Для отримання більш рівної поверхні піщаний шар поливається водою, але якщо будівництво ведеться взимку при мінусовій температурі, він вирівнюється «всуху».

 

Фундамент гаража - монолітна плита

 

По периметру ями монтується опалубка з дощок 150х50 мм висотою 15 см.У опалубку укладається арматурна сітка з арматури діаметром 12 мм, осередок 20х20 см.Сітку потрібно зафіксувати таким чином, щоб вона була в середині фундаменту.Для цього перед заливкою її потрібно злегка підняти. Арматура ні в якому разі не повинна визирати з бетону, інакше метал почне іржавіти.Далі в опалубку заливається бетон і рівномірно розподіляється по поверхні за допомогою дошки, поставленої на ребро.

 

Зробити такий фундамент досить просто. Незважаючи на те, що він неглибокий, його конструкція без проблем витримає навантаження від ваги споруди, тому що вага каркасних споруд порівняно невеликий.


Источник: postroy-sam.com

Возможно, вам понравится:

Кладка цегли своїми руками
Кладка цегли своїми руками

Україна: patrioty і predateli - Радіо Свобода
Bojcy батальйону "Азов" - Це національностей України, які, vzâv зброєю в руках, otstaivaût Свобода незалежності єдності України.Там є хлопці з різними поглядами, в тому числі є з правими. Нічого поганого в цьому немає, тому що в...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Каркасного Сарая Своїми Руками
  2. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Металевого Гаража Своїми Руками
  4. Будівництво Дерев'яного Гаража Своїми Руками
  5. Будівництво Кирпичного Гаража Своїми Руками