Як побудувати гараж з шлакоблоків, кладка шлакоблоку своїми руками

Ноябрь 8, 2014 – 22:01

Гараж из шлакоблокаЗміст:

 

Сучасні будівельні технології не стоять на місці і народжують нові економічні матеріали, що відрізняються досить непоганими адгезивними властивостями.

 

Блокова технологія зведення будівель міцно тримає пальму першості при влаштуванні малоповерхових конструкцій, в тому числі і гаражів.Визнаною класикою завжди вважався цегла. Але гараж з шлакоблоку сьогодні вже всім відома даність.У ньому цілком спокійно можна залишити свій улюблений позашляховик або седан класу «люкс».Якщо Будуємо фундамент Своїми руками і uteplâem стіни, а попит і відповідальний підхід до організації Choco, він може отримати більше, ніж гараж šlakoblokov.У ньому буде комфортно перебувати досить тривалий час, незважаючи на будь-яку негоду.До речі, при точному дотриманні нижче розглянутих нами технологій і даних рекомендацій, споруда гаража з шлакоблоків гарантує прослужити вірою і правдою своєму господареві близько півстоліття.

 

В цій статті мова піде про шлакоблок, як про простий і недорогому способі самостійної кладки гаража.


Источник: www.vashgarazh.com

Возможно, вам понравится:

розрахунок пальового фундаменту
розрахунок пальового фундаменту
Стрічковий фундамент своїми
Стрічковий фундамент своїми

Багатодітна траншея - NGS.NOVOSTI
Організація великих-сімейств регіоні зроблено, що oblastnye урядові Sorvali Умови Програмне забезпечення inženernymi kommunikaciâmi ділянки під будівництво, державні схеми mnogodetnym безкоштовно vydannye.З цієї причини родини не ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Забора з шлакоблоків Своїми Руками
  2. Будівництво Гаража з газобетону Своїми Руками
  3. Будівництво Гаража з піноблоків Своїми Руками