Март 2, 2014 – 14:08
 

Фундамент для гаража penoblokov Своїми руками

 

nadežnogo створити основу для гаража penoblokov ви будете використовувати досить малюк буде піноблок.Будівництво фундаменту з піноблоку буде успішним і надійним навіть на нестійкому грунті.Весь секрет у легкості піноблоків, завдяки якій не потрібно важке фундаментне підставу.

 

Процес створення фундаменту наступний. Риється траншея глибиною близько метра, на дно насипається піщана подушка і встановлюється опалубка.Після цього підставу армується металевою арматурою і заливається бетоном.Це забезпечить найбільш міцну основу фундаменту, після якого можна проводити фундаментну кладку піноблоків.

 

Пеноблоки Процес будівництва гаража з піноблоків своїми руками

 

Після завершення будівництва фундаменту можна переходити до процесу будівництва стін гаража з піноблоків.Дані блоки прекрасно ріжуться навіть ручною пилкою, дуже зручні для укладання навіть одній людині.Тут важливо не забувати вирівнювати піноблоки за допомогою гумового молотка.

 

Більш швидко можна побудувати гараж з керамзитобетонних блоків.Такі блоки не поступаються цегляним по міцності і володіють ще більш кращими властивостями тепло-і звукоізоляції.Вирішувати вам, може, для вас більш переважно використовувати саме керамзитобетонні блоки, аніж будувати гараж з піноблоків.

 

Вентиляція приміщення гаража

 

Для гаража з піноблоків, як і для будь-якого іншого приміщення, необхідна вентиляція.Найбільш економічним тут варіантом є природна система вентиляції.Інша справа, що не завжди дана вентиляція зможе забезпечити приміщення гаража належним повітрообміном.Тому слід також розглянути найбільш ефективний варіант припливно-витяжної вентиляції, що дозволяє регулювати обсяг припливного і витяжного повітря, забезпечуючи тим самим найкращий баланс в приміщенні.


Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

розрахунок пальового фундаменту
розрахунок пальового фундаменту
Стрічковий фундамент своїми
Стрічковий фундамент своїми

Багатодітна траншея - NGS.NOVOSTI
Організація великих-сімейств регіоні зроблено, що oblastnye урядові Sorvali Умови Програмне забезпечення inženernymi kommunikaciâmi ділянки під будівництво, державні схеми mnogodetnym безкоштовно vydannye.З цієї причини родини не ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку піноблоків Своїми Руками
  2. Будівництво Гаража з Підвалом Своїми Руками
  3. Будівництво гаража з шлакоблоків Своїми Руками