Февраль 28, 2015 – 12:02

Якщо у вас є підходящий ділянку під будівництво гаража, але немає грошей на будівельну компанію, зовсім нескладно побудувати гараж своїми руками.Перше, що потрібно зробити при будівництві гаража своїми руками, це правильно розрахувати і залити фундамент.Ширина фундаменту під гараж не менше 40 см, а глибина від 60 до 100 см., залежно від промерзання грунту.Для економії на цьому етапі будівництва в хід підуть уламки цегли (краще червоного), обрізки металу.Все це заливаємо розчином піску, цементу і води. Після того як фундамент зміцніє, влаштовується цоколь висотою в 10 см.і зверху укладається гідроізоляція з 2-х шарів руберойду. Наступним етапом буде встановлення воріт, які будуть надалі закріплені кладкою.

 

Ви шукаєте якісну і недорогу двері для дачі. То вам якраз підійдуть сталеві двері Митищі захистять вашу дачу від грабіжників.Якщо ви хочете дізнатися докладніше про наші двері то перейдіть за вказаною нами посиланням.Так само там ви знайдете багато іншої цікавої інформації.

 

Будівництво гаража своїми рукам найбільш виправдано з цегли, як найбільш довговічного та надійного матеріалу.Висоту стін роблять близько 2, 5 метрів з боку воріт, а з боку задньої стіни (глухий) близько 2 метрів.Вирішивши висоту стін гаража зробити в 3-4 метра, кладку потрібно через кожні 5-6 рядів армувати металевою сіткою.Перекриття гаража виконується двотавровими балками поперек гаража і зашивається дошками.Зверху по дошках розкочується руберойд і укладається утеплювач з керамзиту або мінеральних плит.Поверх утеплювача дах заливається цементним розчином.

 

Для уникнення протікань на цементну стяжку наноситься розправлені бітум і розстилається килим з руберойду.В останню чергу переходять до пристрою підлоги в гаражі. Пол для даного будівлі повинен бути вогнестійким і не боятися лугів або кислот, тому підлоги, як правило, бетонують.Для цього добре утрамбовують грунт, на нього влаштовують подушку з піску, яку також ретельно ущільнюють.Далі для армування бетону укладається дорожня сітка з арматури діаметром близько 5 мм, встановлюється опалубка і заливається бетон.


Источник: chelkon.ru

Возможно, вам понравится:

розрахунок пальового фундаменту
розрахунок пальового фундаменту
Стрічковий фундамент своїми
Стрічковий фундамент своїми

Багатодітна траншея - NGS.NOVOSTI
Організація великих-сімейств регіоні зроблено, що oblastnye урядові Sorvali Умови Програмне забезпечення inženernymi kommunikaciâmi ділянки під будівництво, державні схеми mnogodetnym безкоштовно vydannye.З цієї причини родини не ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Гаража з Бруса Своїми Руками
  2. Будівництво Гаража з Підвалом Своїми Руками
  3. Будівництво Гаража з погребом Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи односхилими Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками