Будуємо гараж з профнастилу своїми руками

Февраль 1, 2015 – 09:59

Схема каркаса гаража Гараж з профнастилу своїми руками - це не тільки міцна і надійна, але й дуже приваблива конструкція, яка збирається дуже швидко і з мінімальними матеріальними витратами.Використання як основного будівельного матеріалу профільованого листа обгрунтовано численними перевагами.

 

Це невеликий вага виробу нарівні з високою міцністю і жорсткістю.Такий лист важко зігнути або пошкодити, а сама конструкція простоїть багато десятиліть.Монтаж відрізняється простотою: поставити каркас і обшити його за допомогою профнастилу дуже просто навіть самостійно, а взагалі досить двох чоловіків, щоб легко впоратися з цим завданням.

  Каркас для гаража  

Готуємо інструменти та відповідні матеріали

 

Перш ніж зводити гараж з профнастилу, слід приготувати необхідні інструменти і відповідні матеріали для роботи.У першу чергу це сам профлист, кількість якого треба правильно розрахувати при замовленні.Обов'язково враховуємо, що настил для стін і покрівлі буде укладатися з нахлестом до двохсот міліметрів!

 

Також нам будуть потрібні профільні труби для каркаса, утеплювач, пароізоляційна мембрана, саморізи, кусачки, сталеві клепки, олівець, шуруповерт, схил, лопата, цемент, щебінь, пісок, різні шурупи, П-подібний профіль.

 

Де побудувати майбутній гараж?

 

Підготовчі роботи включають в себе пошук відповідного майданчика для гаража, розчищення території від сміття, зняття шару грунту до десяти сантиметрів.Якщо в гаражі планується оглядова яма, то слід передбачити копку і облицювання такого невеликого «підвального» приміщення.

 

Після цього починаємо розмітку ділянки шляхом установки по периметру майбутньої будови кілочків і протягування мотузки.Гараж з профнастилу відрізняється зазвичай невеликими розмірами, тому така розмітка не займе багато часу.

 

По кутах викопуємо ями розміром п'ятсот на п'ятсот міліметрів і глибиною також у п'ятсот міліметрів - у них потім встановлюємо опалубку.Ями заливаємо бетонною сумішшю з пропорціями: одна частина очищеного піску на три частини цементу.Заливати треба до рівня грунту.


Источник: 1profnastil.ru

Возможно, вам понравится:

Кладка цегли своїми руками
Кладка цегли своїми руками

Історія оживає - АіФ в Твері
Купив землю на верхньому Селігер і побудувати будинок.- Мене завжди тягнуло в ці місця, сам не знаю чому. Напевно, виною всьому .. Сам, своїми руками.

Андрій Кузьмін: «Нас тримають в тонусі президент і його графік» - БІЗНЕС онлайн. Татарстан
Взяли камеру і в той же день з Володею Селіверстовим поїхали на зйомку однієї скандальної ситуації: люди протестували проти будівництва гаражів.З одного боку - натовп, .. Захотілося зробити щось руками, а не сидіти в телевізорі і критикувати.Захотілося дізнатися: ..

Ізраїль знову бомбардує Газу. І добре - час підтримати євреїв - sem40.ru
На акцію, nikakie Святий Zemle переговорів нічого, по суті, не menâût, єдина можливість Даут їздити на різноманітні делегацій по всьому світу, щоб požimat рук передню kamerami.До наступного палестинського ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинку Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Гаража Своїми Руками з Блоків
  3. Будівництво Гаража Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Своїми Руками Фото
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками Фото