Октябрь 19, 2017 – 08:23

При облаштуванні будинку або гаража, все частіше застосовуються новинки світу техніки. В'їзні ворота не стали винятком із правил. Для більш комфортного та практичного використання їх автоматизували. Звичайне закривання (відкривання) ключем вручну пішло в минуле. Але слід враховувати, що кожному конкретному об'єкту підійде своя конструкція воріт.

Типи і сфера використання автоматичних воріт

Залежно від виконання вони бувають декількох видів. Вибір того чи іншого варіанту залежить від об'єкта, який необхідно обладнати воротами.

Орні. Зустрічаються всюди. Являють собою дві однакові стулки, що відкриваються в протилежні сторони. Для автоматизації управління вони оснащуються електроприводами. По одному на кожну стулку. Щоб їх відкрити, перед ними має забезпечуватися необхідний простір. Це є мінусом даної моделі. Конструкція поступово витісняється більш компактним типам.

Необходимую недвижимость в Кривом Роге Вы можете найти на сайте http://realtykr.dp.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відкатні. Виготовляються з цільного полотна загородження. Вся конструкція при відкриванні від'їжджає в сторону від отвору вздовж стіни (забору). Підходять для обладнання великих закритих споруд і в'їздів на територію підприємств. Установка полотна не передбачається для невеликих приміщень.

Рулонні. На сьогоднішній день користуються популярністю у власників гаражів. Підходять також для обладнання складських і торгових приміщень. Це гнучке полотно з металу, скручувальний в рулон над в'їздом, що економить простір.

Підйомно-поворотні. Застосовується модель досить рідко. Складаються з однієї автоматизованої стулки. Відкривання отвору відбувається переходом воріт з вертикального положення в горизонтальне положення. При цьому вони піднімаються до стелі.

Секційні. Найбільш затребувана конструкція. Їй оснащуються в'їзди промислових об'єктів, гаражів, складів. Надійні, компактні і практичні. Виконання схоже з рулонними воротами. Відрізняються конструкцією секцій. Відкривається полотно підйомом його над в'їздом. У відкритому положенні воно розташовується уздовж стелі. Конструкція не підходить для обладнання відкритих огорож.

Чим хороші автоматичні ворота?

Кожна модифікація наділена своїми плюсами. Але основні позитивні якості можна об'єднати.

можливість управління механізмом з місцевого поста або дистанційно за допомогою пульта;

ворота можна оснастити додатковими функціями (установка сигналізації, автоматичного включення освітлення при під'їзді та інше);

надійність, безпеку, простота обслуговування;

прийнятна вартість.

Трохи про виробників

Важливим моментом є якість матеріалів, країна виробник і можливість сервісного обслуговування воріт. Гаражні ворота можна вибирати як італійські, так і німецькі. Варто звернути увагу на вітчизняного виробника. Такі ворота більше пристосовані до місцевих кліматичних умов.

Застосування автоматизованих воріт досягло небувалого рівня. Зручність їх використання і функціональність не викликають сумніву. Завдяки своєму виконанню вони здатні надати солідний вигляд гаражу або огорожі приватного домоволодіння.


Похожие страницы:

  1. Автоматические ворота своими руками
  2. Який матеріал для покрівлі краще вибрати
  3. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками