В основі роботи електричної теплої підлоги - використання принципів виділення тепла провідником струму (нагрівального кабелю) і випромінювання тепла нагрітої поверхнею підлоги.
В конструкцію підлоги монтується спеціальний двожильний нагрівальний кабель (наприклад Easy Cable, роботою якого управляє терморегулятор. В результаті підлога перетворюється в теплу поверхню, по якій можна не тільки із задоволенням ходити босоніж, але і повністю опалювати з її допомогою все приміщення.
На бетонні плити підлоги (або старе покриття) при необхідності укладається теплоізоляція. Зверху на кріпильну сітку або за допомогою спеціальної монтажної стрічки встановлюється нагрівальний кабель і, як правило, датчик температури підлоги (якщо не використовується терморегулятор з вбудованим датчиком температури). Термостат з датчиком температури повітря рекомендується ставити в випадках, коли тепла підлога робиться більше для опалення приміщення, ніж просто для підтримки комфортної температури підлоги.
Купити теплу підлогу можна на цьому сайті за найкращими цінами.
Далі гріючий кабель заливається бетоном (стяжка товщиною 2 - 8 см.), На який потім можна укладати різні покриття для підлоги. Чим більше стяжка, тим вище інертність системи, вона довше нагрівається і довше остигає, що можна використовувати якщо є економічний нічний тариф за електроенергію.
Потужність, що закладається для підігріву підлоги, залежить від багатьох параметрів: від типу приміщення, тепловтрат. Як правило вона знаходиться в діапазоні від 80 до 150 Ватт / м.кв.
Якщо немає можливості скільки-небудь значно підняти підлогу, то існує спеціальний малопотужний тонкий двожильний кабель Warm Tiles, який можна монтувати безпосередньо в плитковий клей.
Такий же кабель, з фіксованим кроком укріплений на сітці шириною 0,5 м, називають гріючою матом. Його монтаж простіше і швидше, ніж монтаж кабелю, що гріє. При цьому потрібно враховувати, що мати не зможуть огинати деякі складні поверхні подібно гріє кабелем, закріпити які можна будь-яким чином, необхідним для конкретного приміщення зі складною конфігурацією укладання. Питома потужність мату становить близько 130 Вт / м.кв.
Похожие страницы: